Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Flextronicsnál fogok jövő...

Flextronicsnál fogok jövő héten kezdeni. mire figyeljek?

Figyelt kérdés

diagnosztikus operátorként kezdek jövő héten a flextronics cégnél.

nem szeretném hogy kiszórjanak 3 hónap után.

mire figyeljek hogy bennmaradjak?



2012. febr. 17. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

ki fognak..


Én is jelentkeztem tavaly ősszel de aztán nem mentem el.


Kb félévente van felvétel, ráadásul munakerőkölcsönzőt is alkalmaznak ami azt jelenti, hogy nem sokat fektetnek a bérköltségekbe. Ott faragnak ahol tudnak.

2012. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Már emlékszem, ezekmiatt nem mentem el végül:


[link]



[link]



Azért hajtsak, hogy más meg sikkaszthasson?

2012. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

no igen vannak ilyen gyökerek mint az elöttem szóló...

életébe nem ül kocsiba mert sokan haltak már meg nem ül repülöre mert abban is nem iszik üdítőt mert káros vizet se mert klorozzák..stb

ö egy link alak aki a kifogást keresik most miért ne menjen el dolgozni!


Te pedig kérdező a munkádra figyelj és ne baromságokat kérdez szerinted kit szórnak ki aki szar ennyi és pont.

2012. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én dolgoztam ott, 3 hónapot,idén januárban jöttem el,önszántamból. Decemberben nagy leépitések voltak, valójában nem számit, hogy hogyan végzed a munkád, éppen ne szurj szemet senkinek a lustálkodással. Decemberben olyanokat is rugtak ki akik rendesen jártak dolgozni, nem hiányoztak igazolatlanul, sőt még olyan napokon is bementek amikor mások kamuigazolással otthon ültek (pl karácsony elötti napokon) stb. Ha olyan helyre kerülsz ahol majd idővel éppen nem kell ember akkor akármilyen jól is dolgozz akkor is kirugnak. Ahol én voltam azon a soron egy aszonyt rugtak ki, aki ott dolgozott vagy 3 éve, engem viszont aki 2 hónapja dolgoztam nem rugtak ki, pedig a vége fele már vártam h rugjanak ki, hogy ne keljen én eljöjjek.

Gondolom már beáltál, sok sikert

2012. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

utolsó vagyok,

a fizetésekkel kapcsolatban, elég sokan panszkodtak, hogy nem kapják ki rendesen, meg hogy a tulórákat nem fizetik meg stb. de ne hidj el mindent , az én vállalkozomban én sem biztam, főleg hogy eljöttem (haza Erdélybe) és a fizetésemet kártyára kellet utalják január 20-án, de nagy meglepetésemre még vagy 15 ezerrel többet is utaltak mint ahogyan én kiszámitottam, pedig az elöző hónapokban mindig jól kiszámitottam , hogy ne verjenek át

2012. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!