Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljunk, ha én és a...

Mit csináljunk, ha én és a kollégáim nem kapunk fizetést a főnöktől várjuk, hogy egyszer hátha ad?

Figyelt kérdés
Egy vállalkozónak dolgozunk a kollégáimmal, akinek több vállalkozása is van, és mi pont abban a vállalkozásában dolgozunk ami a legkevésbé jövedelmező. Így a másik vállalkozásban lévő embereket kifizeti, minket viszont nem, mondván, hogy ez a vállalkozás hozza neki a legkevesebb összeget. Nagyon vártuk már a februári fizetést, gyerekeink is vannak de nem kaptuk meg, nem tudjuk, hogy karcosodjunk-e a főnökkel, vagy türjünk némán és várjunk, hogy majd egyszer csak ad? Te odamennél és kérnél pénzt a helyünkben? Ez a helyzet mindenkinek kellemetlen nekünk azért, mert kérni kell azt amiért már megdolgoztunk, ő meg csak kerülget minket mint a forró kásákat, mondván, hogy neki sincs. Felmondani nem akarunk, örülünk, hogy van munkánk ebbe a hülye világba, a főnököt sem akarjuk bántani, mert amúgy meg jó ember!
2012. febr. 17. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenkor nem azt nézném, hogy a főnök jó ember, meg barátom, hanem követelném a fizetésemet. Az addig oké, hogy kellemetlen még neked rimánkodni, hogy utalja már, de az is kellemetlen lesz, ha a köv. hónapban sem fizet te ,meg a családoddal az éhenhalás szélén álltok.
2012. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
78%
Azt azért tudni kell, hogy a kifizetendő munkabér minden mást megelőz, azaz a vállalkozó bármilyen egyéb fizetnivalója előtt köteles a (hivatalosan szereplő) munkabéreket kifizetni. Természetesen a feketén kapott béreket nem.......
2012. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha ilyen mulyák vagytok,akkor persze, hogy nem fizet! Akkor minek dolgoztok, ha pénz nélkül is meg lehet lenni?Ez most úgy jön le.
2012. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
keressetek másik munkahelyet, vagy csináljatok saját vállalkozást. Sokan azt hiszik, ez olyan óriási bonyolult dolog...
2012. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a 2012-es év nem kedvez azoknak akik vállalkozást akarnak alapítani. Ez mennyire igaz?
2012. febr. 17. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
van amelyiknek nem. ez kétségkívül így van... Viszont van, aki lehetőséget, van, aki problémát lát bármilyen változásban.
2012. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Most azonnal ott kell hagyni!!ÉRTED?!Tegyétek fel a cégnevét az internetre,Most!Nekem is van két cégem,de Kb.15 éve működnek és egyetlen egyszer sem késett a fizetés az embereimnek!!
2012. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!