Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra milyen frizura...

Állásinterjúra milyen frizura illik kosztüm mellé?

Figyelt kérdés

Derék alá érő egyenes hajam van. Az az érzésem, nem kellene kiengedett hajjal menni.


Szerintetek? Lófarok, konty?

Kérlek, kort és nemet is írjatok!


Köszönöm! 24/N


2012. febr. 17. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha ez a saját véleményed, akkor köszönöm! :)


Nem a protokoll érdekel, hanem az emberek saját véleménye. Gondolom, van olyan ember, akinek még van véleménye.


Természetesen, a zöld kéz jár ;)

2012. febr. 17. 21:23
 3/10 anonim válasza:
100%

Pont ma láttam ezt a videót, a te hosszú egyenes hajaddal szerintem szép lehet :)

[link]

2012. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen! Én is láttam! Erről jutott eszembe a kérdés! :D


Lebuktam... :D

2012. febr. 17. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hordod általában? Az a frizura kb. jó lesz. A lényeg, hogy ne legyen rendetlen. Ha lófarok, akkor ne legyenek benne búbok, ha csak befonod, legyen szép egyenletes a fonat.

Amúgy nekem a kedvencem az, amikor egyetlen hosszú, díszes hajtűvel feltűzöm a hajam. De ha alapból nem hordasz ilyet, akkor nem ajánlom, mert idő kell, amíg az ember megszokja, hogy most kilóg a fejéből egy tű, és elég ciki, ha egy hirtelen mozdulattal majdnem kiszúrod a leendő főnök fejét :D

2012. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*szemét :D késő van már, bocsi..
2012. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha jó nő vagy, akkor szinte tök mindegy, de inkább engedd ki. Én azt venném fel, aki minél dögösebben néz ki.
2012. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, de te nyilván pasi vagy, azért a dögösebbet vennéd fel :D Ezért kértem kort és nemet is. Mi van, ha nő az interjúztató? Látod-látod, máris frusztrálva érezheti magát!


Egyébként többnyire kiengedve hordom, itthon pedig összefogva. A hajcsatos megoldás tetszik, viszont nem marad meg hosszú ideig. Újra és újra meg kell igazítani, akkor pedig nem érezném jól magam. Ma kipróbálom a videón látott frizurát, kíváncsi vagyok, hogy fog állni :)

2012. febr. 18. 08:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, ezzel a hajtűvel, most elgondolkoztattál. Mindjárt rákeresek, hogyan is kell használni :)
2012. febr. 18. 08:05
 10/10 anonim válasza:
100%

Az attol fugg milyen allast celoztal meg! Pl.ha titkarno vagy barmilyen hivatali dogozo szeretnel lenni akkor kony es lofarok,ha pedig a szepsegiparban keresel munkat akkor lehet szetengedett,persze rendezett frizura. Munkakortol fugg...szerintem

30/N

2012. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!