Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már közületek...

Dolgozott már közületek valaki diákmunkásként Tesco hipermarketben?

Figyelt kérdés
Most találtam meg a hirdetésüket, már jelentkezni akartam, de nem sok jó írnak róla:S
2012. febr. 18. 12:37
 1/9 poster04 válasza:
76%
én dolgoztam, 6 napot. kasszában ültem. az első napon 3 óra erejéig beállítottak egy már ott dolgozó nő mellé. nem tanultam meg persze kezelni az egészet. másnap a főbejárattal szemben ültem, egyedül. a telefon a kasszánál nem működött, hiányzott a lapozó, amiből a pékáruk kódjait kellene bevinni. a mögöttem ülő nő ideges volt, alig akart valamire válaszolni, és mivel neki is dolgozni kell, és egymással tilos kommunikálni, nem válaszolhatott minden percben nekem. kértem, hogy küldjenek valakivel egy lapozót, vagy egy embert, aki betanít( általánosságban 8 óra lenne a betanítás)...de nem jött senki. a kasszánál lévő telefon nem működött. többször ment el a kasszámnál csopvez, és hiába szóltam, nem történt semmi. elkezdtem pánikolni, a sor állt előttem. nem ment. mondtam, hogy rosszul vagyok, engedjenek ki. semmi! 2,5-3 órát könyörögtem, hogy hagyjanak kimenni legalább egy pisiszünet erejéig. de semmi!!! aztán elszakadt a cérna, elbőgtem magam, bepánikoltam, és elindultam ki a kasszából. akkor érdekes módon, már jött valaki....ez volt az első önálló napom. frankó(y) utána még mentem 4 vagy 5 napot, a vizsgaidőszak közbeszólt, és abbahagytam. nem is volt kedvem soha többet visszaülni.
2012. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:O Woow. Akkor talán mégsem jó ötlet:S Kár, mert kéne a pénz, és nem találok melóhelyet, amit suli mellett is tudnék csinálni:S És amúgy kötelező néha a kasszába is beállni, vagy mondhatom azt, hogy én csak árufeltölteni szeretnék?
2012. febr. 18. 13:15
 3/9 emlya válasza:
100%
Árufeltöltők nem állhatnak kasszába, csak akik szoktak, arra már meg vannak az emberek, újak ha nem akarnak nem kell. AMúgy én nagyon szerettem kaszázni.
2012. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Októbertől tescoztam, május fele utátam meg teljesen, végül is nem olyan rossz, tömörítősként kezdtem, aztán árufeltöltőként, de utána kb karácsonytól kasszáztam, jó sok kódot illik tudni, kb 100-150 gyorskódot (még mindig önkiszlgáló kasszánál gyorskóddal írom be a cucc nevét, pedig már mióta nem kasszázok ) , mert a lapozózást nézik, és figyelmeztetnek érte, ha olyan helyen vagy, meg az idő amíg kikeresed a cucc nevét, ha papír alapú (expressznél) az lassabb, mint a gépben levő, de néha még a kódokat is változtatják, meg több kód is jó ugyanahoz a termékhez, van, hogy 3 is. Én a Rébusz által voltam ott, Budapesten, nem mondom, hogy minden tescoba, de elég sokban voltam. 2 dolog nem tetszett, az egyik, amit az első válaszadó is írt, hogy sok helyen nagyon parasztok a dolgozók, kiskirályként viselkednek, telibeszarnak, ha nem tudsz valamit, oldd meg, meg a technikai háttér is gáz, a telefon a pénztárnél 50%, hogy van, és ha van 50%, hogy működik, ha működik 50%, hogy elérsz e valakit, és akkor az sem biztos, hogy tud jönni, vagy intézkedni, expresszben nincs telefon, mert minek, de ha egyedül vagy ott a kasszánál, és áll a sor, akkor a vezető a szerverről üzenget neked a monitorodra, akkor még arra is figyelj, hogy utasítgat, másik pénztárost nem biztos, hogy beállít. Másik ami nem tetszett, hogy a siákszövetkezet nem fizetett ki rendesen, volt, hogy kaptam volna papír szerint az 500 ftos órabérrelt 80000 ftot, de kaptam 70et, vagy pl márciusban a 110000 ft helyett kaptam 90et, hiába járkáltam be napi szinten a Rébuszhoz utána (útba sem esett, nem itt van Újpesten) nem fizették ki. Május elején ezt meguntam és kiléptem. Tescoban a leltár tök jó, ha hosszú a leltár, kapsz kaját közben. Érdemes kipróbálni a tescot, tapasztalatokat gyűjthetsz, aztán örülhetsz az új munkahelyednek ha eljöttél onnan.

20/f

2012. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még annyi, hogy egyszer loptak el egy 7000 ft-os cuccot a pénztáramtól, azt felvette a kamera, rám akarták verni, hogy szándékosan engedtem ki, kb 2 héttel utána hívtak be visszanéztük a felvételt, aláirattak papírt, hogy én engedtem ki, levonják a fizumból, de végül is nem vonták le.
2012. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én már régen, 6 éve dolgoztam suli mellett, kisvárosban, de én megmondom őszintén szerettem. Persze voltak nagyon pörgős időszakok (karácsony, húsvét), de mindent összevetve szerettem.


Ami negatív, bár nekem a pénz miatt jó volt: előfordult, hogy 4 órára mentem és többet kellett bent maradni. De nekem nem volt gond.

2012. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
95%

Aki nyavalyog, az még nem dolgozott előtte gyárban vagy éppen szántóföldön.

Én október óta tescózom, és teljesen elvagyok vele. A betanulás az ugye pontos, úgy van, hogy 8 óra, de ha nem vagy biztos magadban, akkor még bemehetsz plussz órákra. Én is így tettem, mert egy barátnőmmel megbeszéltük, hogy segít- Így összesen 10 órát tanultam be.

Persze élesben más volt a helyzet, eleinte sokat szerencsétlenkedtem, néha pánikoltam, de nem volt semmi helyrehozhatatlan hibám... Most meg már megy rendesen.

2012. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is jelenleg ott dolgozom...Hát...Valamiért nagyon nem kedvelem...:(

Vannak normálisak, de a vevők általában türelmetlenek, és nem értik meg hogy éán bizony nem évek óta ülök ott..:(

A telefon nem működik, konkrétan áramtalanította az egész kasszámat, amikor telefonálni akartam a vevőszolisnak hogy jöjjön már mert szar a kód....a bizti őr viszont ott állt mellettem és ha baj volt segített...

2012. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én jelenleg is egy tescoban dolgozom de rühellem ...az emberek bunkók türelmetlenek beszólogatnak ,ha rossz a vonalkód az is az én hibám ha nem veszi be a gép az is ha nincs rajta vonalkód az is az én hibám ha valamilyen terméknek nem ugyanaz az ára mint az újságban akciósként meghírdetett akkor az is az én hibám engem találnak meg..ha valami gubanc van senkisem segít basznak rám ,vagy van telefon vagy nincs ,ha van nem veszi fel senki ..565 a bruttó és mindennap minuszt mutat a gép amit persze a rébusz levon tőlem ,és a végén nem lesz fizetésem és ingyen dolgoztam ...mult hét vasárnap meg 31 ezer pluszt dobott ki a gép rám akarták kenni erre kiderült hogy a kassza volt szar....nekem meg addig lepergett előttem az életem annyira beszartam hogy 31 ezer plusszal zártam ami önmagában lehetetlen ....most úgy döntöttem hogy nem csinálom tovább és jövő hónapban talán kapok néhány ezret
2013. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!