Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshetnek az egyetem...

Mennyit kereshetnek az egyetemeken az ügyintézők? Ill. más egyetemeken is ilyen semmirekellő emberek "dolgoznak"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A közalkalmazotti bértábla alapján fizetik őket, szóval túl sokat nem keresnek, olyan 80 ezer körül.

Ettől függetlenül nekem is tele van a hócipőm velük, pláne most. Le akartam adni egy kérvényt, hogy ne csússzak, erre közölték, hogy két napja lejárt a határidő. Utána láttam a neten, hogy nem igaz, mert még határidőben voltam. De már nem tudok mit tenni. Igazolni nem tudom, hogy ott jártam. Így ez nekem fél évembe és valószínű 150 ezrembe fog kerülni, merthogy nálunk minden költségtérítéses ugyanannyit fizet, a teljes összeget :(

2012. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen ilyen semmire kellők.


Sőt, szerintem az összes ilyen állami helyen ez van. Megy a henyélés, határidőket nem tartják be, ügyfél fogadást is alig. Általában van egy-két ember, aki viszont majd össze roskad a munka alatt, mert mindent rájuk sóznak, míg kávéznak, interneteznek, kiugranak a postára stb.


Eszméletlenek ezek a helyek. A versenyszférától összepisilnék magukat.


Akkor röhögtem a legnagyobbat, mikor egy ilyen állami "cégnél" decemberben, két ügyintéző volt, és ott panaszkodtak, hogy hát nem volt rám idő, mert idén, már 20 ügyük volt. Egy év alatt. Kettőnek. 20. És az sok és alig ér a végére. Most komolyan... Szánalom. És még bunkók is. Persze, ha te az ügyfél nem tartod a határidőt, vagy épphogy tartod, akkor meg gyorsan ki is éli a kis hatalom mániáját és ahogy csak tud, úgy próbál megalázni, meg keresztbe tenni neked.

2012. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!