Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Továbbtanulásban valaki ne...

Továbbtanulásban valaki ne tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Tizenegyedikes vagyok, emelt biológián vagyok, mellette faktra kémiát vettem fel. Orvosi helyett inkább valamilyen kontroller(vállalatirányítási rendszer menedzser) munkakörön agyalok. Szerintetek van benne jövő, lehetőség karrierre?

Közgáz kell hozzá először,jól tudom?

Köszönöm a segítséget!


2012. febr. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

tovabb.bkf.hu/szakiranyu-tovabbkepzesek/vallalatiranyitasi-rendszer-menedzser


Ez szakirányú továbbképzés, tehát diploma után tudsz menni. Ott vannak a feltételek, amúgy is elsőre jól hangzik, biztos többre mész vele, mint valami bölcsész vagy hasonló okosságokkal.

2012. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm! :)
2012. febr. 23. 19:23
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem tudja valaki,hogy a gazdaságtani egyetemeken mennyire szükséges a matek a boldoguláshoz?
2012. febr. 23. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell eléggé, de megoldható. Kifejezett antitálentum voltam/vagyok matekból, mindenből ötösre érettségiztem, matekból épphogy átcsúsztam kettessel. Nyelvszakra mentem, oda úgyse kell.

Majd két év múlva beláttam, hogy inkább gazdasági szakra megyek, átjelentkeztem, felvettek.


Három hónapig épphogy össze nem költöztem a matek magántanárommal, annyi időt kellett velem foglalkozni. Napi 4-5 órát tanultam, de végül sikerültek a vizsgák és a szigorlat is.

Rajtam kívül mások is voltak így, ők is szívtak magántanárral, de sikerült a vizsgájuk.

2012. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. febr. 25. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!