Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossmannban/DM-ben pénztáros...

Rossmannban/DM-ben pénztáros diákmunka is van? Vagy csak főállás? És az értékesítő telefonos munkáról mit gondoltok? (Persze, aki tapasztalta)

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 13:45
 1/4 anonim válasza:
DM-ben van... én ott dolgozom diákként.
2012. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudnál segíteni, és elmondanád pár szóval/mondatban, hogy pontosan mi is a munkaköröd, miket kell csinálnod, és hogy kerültél oda? Diákszövetkezeten keresztül? És mennyit kell ott dolgozni, hány órát/napot?

Előre is köszi!:)

2012. márc. 11. 17:20
 3/4 anonim válasza:
100%

Első vagyok, bocsi hogy csak most válaszolok...

Szóval. Diákszövetkezet (RÉBUSZ), azt hiszem hogy min. 3 napot kell vállalni, ami azt jeleneti, hogy délutánonként esetleg délelőttönként legalább 3* lennie kell 4-6 óra szabadidődnek. Én egy héten kb. 20 órát dolgozom, de nekem már állandó helyem van, és így olyan is van, hogy helyi 5* megyek be, mert csak 3-4 órákat tudok dolgozni sajnos délután. Engem az elején össze vissza küldözgettek, minden nap máshol dolgoztam, nagyon ritka volt hogy egy helyen 2-nél többször voltam :) szóval legalább 15-20 dm-ben dolgoztam már. Aztán szerencsére 2-3 hónap után állandó helyen kezdtem el dolgozni. Szóval. A diákoknak a fő feladata a kasszázás. Mindig az az első (általában azért az, mert ugye minden bolt egy picit más elrendezésileg és pl. árut tölteni így nehezebb egy olyan diáknak aki kevés ideje van ott.)

De a kasszázás mellett van húzogatás/igazgatás, aztán ha ügyesebb vagy kocsizás (azaz áru töltés), majd árupakolás (az aznap jött áru kipakolása, általában össze-vissza a boltban, ezért kell hozzá nagyobb tapasztalat)

Emelett extra udvariasnak kell lenned, szépen köszönni, mosolyogni, elkérni a kártyát, megkérdezni hogy szeretnének-e szatyrot, ha igen bepakolni a szatyrot, megköszönni a vásárlást, elköszönni, szép napot kívánni, tájékoztatni pl. kedvezményekről (most pl. hogy dupla pont jár ápr. 15-ig).

Segíteni hogy mi hol van, terméket ajánlani, segíteni kiváltani a kuponfüzetet stb. :D

de igazából fő a kassza és a kedvesség :) ennyi.

2012. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én dolgoztam telefonos értékesítőként. A mai világban elég nehéz. Az emberek meg sem hallgatnak. Nem ajánlom.
2012. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!