Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek külföldön eltudok...

Szerintetek külföldön eltudok helyeszkedni a menendzser szakmában?

Figyelt kérdés
Angol nyelvtudás,egyetem van

2012. márc. 1. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Csak így, önmagában, hogy menedzser? Ez így semmit sem jelent. Mit menedzselnél? Valamilyen területen azért jártas vagy, nem? Általános, mindenre jó menedzser nincs. Ipar? Mezőgazdaság? Pénzügyek, vagy mi?
2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Abból ítélve hogy itt érdeklődsz, biztosan nem.
2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam az első válaszoló, de belátom, hogy a második válaszoló jobb választ adott és rámutatott a lényegre!
2012. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás és üzletviteli menendzser
2012. márc. 1. 22:25
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy menedzser nem egy szakma. Nagyon nem mindegy hogy valaki egy 2 csillagos hotel éjszakai műszakának a menedzsere, vagy egy 200 milliós építési beruházásé.
2012. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem azért jött létre ez az oldal h fellehet tenni kérdéseket!
2012. márc. 1. 22:26
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Külföldi tapasztalat nélkül biztos hogy nem.
2012. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Na jó, de azért a külföld az lehet Németország, Albánia, India vagy Szváziföld is... és ezeken kívül még bármi.
2012. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy van egyetemet? HelyeSZkedni? Amúgy nem hiszem. De próba - szerencse. Barátnőm mosogatni ment ki, és egy nagy cég számviteli osztályának a főnöke lett :)
2012. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én programozóként dolgozom Angliában, tehát van esély szakmában elhelyezkedni, de azt ne várd, hogy amint kimész, rögtön menedzser leszel. Ahhoz legalább 5-6 évig kell keményen dolgoznod, mire felküzdöd magad. A pénzügyben meg amúgy sem könnyű elhelyezkedni a válság óta.
2012. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!