Balaton vagy kulfold?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 eves szakacs vagyok. Par honapja munkanelkuli. Nem talalok semmit Budapesten. Pedig a bufektol kezdve az elit etteremig palyaztam mar mindenhova. Eltem 2 evet Angliaban es most ujra lehetosegem lenne visszamenni (kezemben a szerzodes, csak ala kene irnom es visszakuldeni) , de nem szeretnek. Persze ha muszaj, akkor megteszem, mert a penzem mar lassan nulla. Arra gondoltam, hogy hamarosan indul a szezon Balatonon es ott keresnek valamit. Mennyi az eselye, hogy talalok valamit ott? Zaros hataridon belul valaszolnom kene az angliai lehetosegre. Szivem szerint itthon maradnek, de ha nem talalok valamit, akkor inkabb mennek. Ti mit tennetek?


2012. márc. 8. 03:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én húznék ezerrel!
2012. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Balatoni fellendülés igencsak bizonytalan, mert a népszerüsége a külföldiek körében erösen csökken, a hazaiaknak meg pénze nincs rá.

Az angliai meg biztos, szerintem menj.

2012. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonon egy jó szakács mindig kelendő!!! (balatoni vendéglátós vagyok.)Már most keresik őket felvételre.Pl. Napló c. napilap hírdetései.
2012. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én a balatonra szavaznék mindenképp, és alakits ki kapcsolatokat, legalábbis próbálkozz, külföldön mindig csak a béna gagyi munkákat fogod kapni, itt nem, igaz itt keresni kell ezerrrel. hajra szurkolok, majd írd meg hogy döntöttél
2012. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton csak ideiglenes megoldás, pár hónap múlva ugyanott leszel, mint most.

Én emiatt a külföldi fix munkát választanám.

2012. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy külföld, egy biztos munkát feladni egy bizonytalanért? Most lesz az Olimpia Londonban, úgyhogy vendéglátásban rengeteg munka lesz.
2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igazabol amikor feltettem a kerdest mar megvolt a repulojegyem, csak nagyon bizonytalan voltam, hogy megint itt hagyjam a csaladomat. Viszont nulla penzzel nem konnyen valogathat az ember. De ha nem is vagyok 100%-ig biztos el fogok menni. Holnap repulok. Meg annyit, hogy anno Angliaban vegeztem egy college-ban szakacskent es nem rossz eteleket kellett foznom ott. Eddig 3 michelin csillagos szakacstol volt szerencsem tanulni kint. 6 honapos szerzodesem van, ami hosszabbithato. De ami legjobban bant, hogy kint mindig 1 heten belul volt munkam. Itthon pedig 5 honapig tartott megtalalni az utolsot. De nem bejelentes es napi allando baszogatas mellett rossz penzert. Remelem, hogy valamikor mar itthon dolgozhatok, mert szeretnek itt elni, de ha nem, akkor varok.
2012. márc. 9. 05:13
 8/8 A kérdező kommentje:
3-as. Megneztem a naplot. Lehet igazad volt. De majd fel-1 ev mulva talan ujra itthon dolgozhatok. Addig is fejlodok a szakmamban kulfoldon es utana ki tudja, hogy mi lesz...
2012. márc. 9. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!