Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Világosítson fel valaki! Sok...

Világosítson fel valaki! Sok munkaadó, diákszövetkezet hogy gondolja ezt? Nem értem! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Feltétel: Nappali hallgatói jogviszony!

Munkarend : Munkavégzés: heti 30-35 órában, hétfőtől péntekig (08.30-17.00 között)


Ezt suli mellett hogy????


Jó, én biztos vagyok benne, hogy azért csinálják, mert a diákok után nem kell annyit fizetni :S DE ha nappalis suliba jár valaki, akkor hogy a fenébe menjen el ilyen munkarendbe dolgozni??

Felvilágosítana erről valaki? Már évek óta látok ilyen hirdetéseket és egyszerűen nekem magas!!


2012. márc. 8. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy a szünetekre értik pl nyárra.
2012. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na látod, ezen már én is gondolkodtam! :)


Ugyanis én pedig levelezős vagyok, de engem nem vesznek fel, pedig be tudnék járni...


Hogy ez mégis kinek szól???


Talán jön egy okosabb, aki megmondja! :)

2012. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
n is levelezőre járok.nem tudom miért feltétel a nappalis tanulói jogviszony mert mi aztán be tudnánk járni dolgozni.nem is kérnék sokat elég lenne annyi amennyit a nappalisoknak fizetnek.:D
2012. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ugyanmár, sehol nem írják hogy bármilyen szünetre kellenének a diákok.. meg februárban kirakják a nyári szünetes hirdetéseket? :D


Én meg nem is sulizom, és szívesen mennék ilyen munkarendbe dolgozni, de még egy szaros Mekibe se vesznek fel, mert a diákok előnyben vannak!!

2012. márc. 8. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem nyárra gondolják, a diákmunkák 90%-a napközben van.


Akik vállalnak ilyet, azok vagy csúszó hallgatók, vagy olyan bölcsész szakra járnak, ahol nem kötelező bejárni, vagy egyszerűen csak lógnak.

2012. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3:

A levelező azért van, hogy akiknek rendes állásuk van, azok is tudjanak tanulni.

2012. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak akinek rendes állása van, az általában nem tud tanulni, mert annyit kell gürizni.. barátomnak is ott kellett hagynia a levelezőit, mert olyan munkabeosztása van, amely mellett nem tudott volna tanulni..


Én meg csak dolgozni szeretnék, de sehol semmilyen állás nincs :(


Expresszen is 1500-zal több álláskereső van, mint hirdetés :(

2012. márc. 8. 11:37
 8/10 Nagy Máté Gábor válasza:
100%

Egyszerű:


Vagy évhalasztó diákoknak szól, vagy olyanoknak, akik valamilyen OKJ-s dologra bekerültek, de nem járnak be, csupán adórealizálás végett vannak oda bejelentve. Rengetegen manipulálnak ezzel!

2012. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Orrba is verném a főnökömet, ha b*szogatna majdan a suli miatt (igaz, csak szeptembertől aktuális a kérdés).

Amúgy sok büfészak mellett megoldható a heti 30 óra meló. Nyilván nem az orvostanhallgatókat célozzák meg az ilyen hirdetések :D

2012. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én például pont olyan vagyok, aki tud ilyet vállalni. Megcsúsztam egy tárggyal, ez plusz egy év. Most van kemény 3 órám, köv félévben egy, utána félévben csak szakdolgozat. Azaz másfél évig tudok ilyet vállalni.


Persze kevesen vagyunk így. Nem véletlen csak ezeket a munkákat látod. A jó munkák nem kerülnek fel a netre, amint beér az irodába a munka, lecsap rá, aki épp ott van. Ezért ha nincs ennyi szabadidőd, akkor mászkálj be mindig és kérdezz rá az új munkákra személyesen. Mert ha te nem teszed, megteszi más.

2012. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!