Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kérhetek, egy...

Mennyi fizetést kérhetek, egy 6 órás asszisztensi állásnál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

szerinte az úgy van,hogy majd te mondod meg,mennyit szeretnél keresni ......hah,hahahahahaha

majd kapsz minimálbér kb 70 %-át azt kész......

2012. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkahelytől, feladatoktól, a te végzettségedtől függ. Sok helyen valóban kb. 50 ezret fizetnek, de versenyszférában ennek a dupláját is ki lehet vasalni a munkáltatótól, ha elég jó végzettséged, tapasztalatod, stb. van.
2012. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves 1. azt írták, hogy írjunk fizetési igényt az önéletrajzba.

Én olyan 65 ezer körülire gondoltam akkor ez nem éppen reális...

2012. márc. 13. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez komolyan attól függ miféle "asszisztensi" állásról beszélünk.


A MOL egyik gurujának kéne +1 kisegítő asszisztens 6 órában és te lennél az alkalmas jelölt akkor ott akár a 2 kilót is el lehetne kérni.


Egy átlagos helyen meg jóval kevesebbet - de szerintem a 70e körüli igény elég reális kiindulási alap.

2012. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hol , kinek az asszisztense.Mert ha valami multi vezérigazgatójának vagy valami nagy kutyának, akkor nem minimálbért keres.De ha egy ügyvédnek vagy egy "mezei" vállalkozónak akkor lehet.Szerintem írjál 80.000 nettót.
2012. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!