Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kínai üzletbe eladónak érdemes...

Kínai üzletbe eladónak érdemes menni?

Figyelt kérdés
Itt van nem messze a Sárkány center. Mindig látom 1-2 boltban hogy "Eladót felveszünk". Kb 15 perc utazás lenne. Na igen de a nyitvatartási idejük elvileg 9-18ig van, de gondolom 8 felé már ott kell lenni, és 18:00-kor nem jöhetek el. Azt sem nagyon nézem ki belőlük hogy heti 5 nap elég lenne, mivel vasárnap is nyitva vannak, tehát gondolom a hét minden napján bent kellene lennem, és gyanítom betegszabi sincs. Amúgy annyira még nem vagyok megszorulva, elsősorban az lenne jó ha TB-m fizetve lenne...
2012. márc. 13. 14:35
 1/2 selymesnyuszi válasza:
82%
Nem én dolgoztam 2 órát álltam nem lehetett leülni csak tmaszkodni büdösek nem kedvesek és cseszgetnek álladóan csak dolgoztatnak.Rosszindulatuak.
2012. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondold meg. Kérdés, hogy a tulaj és leendő főnököd kínai-e vagy sem.


Ha kínai akkor felejtsd el... Lesz napi 10-12 óra meló, plusz pénz nyista, segítséget a főnök nem fog adni, csak ledelegálja a melót. Ha problémád van: 'oldd meg azért vettünk fel, az a te dolgod' persze a forrásokat nem fogod megkapni hozzá !

2012. ápr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!