Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Észak-Németországban keresek...

Észak-Németországban keresek munkát, tudtok javasolni valami munkahelyet vagy legalább hogy milyen internetes oldalakon keressem?

Figyelt kérdés
Szakmám nincs, középszintű német nyelvvizsgám van és érettségim is. Mindegy milyen munka lenne bármit elvállalnék, kivéve az erotikust. Fiatal nő vagyok :)
2012. márc. 18. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

"Szakmám nincs" - Nagy kár, mert akinek van szakmája, azok élnek idekinn jól.


"középszintű német nyelvvizsgám" - Középfogú nyelvvizsga? Ez idekinn senkit sem érdekel, csak a valós nyelvtudásod számít, más nem. A valós nyelvtudásod milyen?


"Mindegy milyen munka lenne bármit elvállalnék" - Aki így áll hozzá a dologhoz, legtöbbször azoknak nem jön be a számításuk a külföldi munkavállalás alkalmával. A külföldi munkavállalást egy alapos felkészülésnek kell megelőzni, ahol el kell döntened, hogy mit akarsz dolgozni. Ez a bármit elvállalok szöveg sok jóval nem kecsegtet, mert nem tudod még te magad sem, hogy mihez akarsz kezdeni.

Bár mivel nincsen semmilyen épkézláb szakmád, ezért gyakorlatilag kisegítő poziciók jöhetnek szóba, amik nem fizetnek olyan jól.

2012. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet így is menni én most jöttem haza. Német állásportálokon vannak kisegítő, takarító munkák, ahol a szállás ingyenes (hotel). Ehhez legalább értened kell a nyelvet.
2012. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlatban úgy beszélek németül hogy mindent megértek és mindent elmondok amit szeretnék csak ragozási hibáim vannak, tehát majdnem perfekt. Pár éve már dolgoztam északon és azért akarok oda visszamenni, mert tetszett, csak az előző munkahelyen elfelejtettek kifizetni. A bármit elvállalok-on pedig azt értettem hogy szalagmunkára is beállnék egy húsüzemben!!! Az pedig hogy nem lehet jól keresni viszonyítás alapja. NAGY KÁR hogy magyarországon csak 47 ezer ft-ot adnak a munkádért amíg kint segédmunkával megkeresed az 1000 eurot...
2012. márc. 19. 10:27
 4/8 lajos1614 válasza:
Heló milyen munkára gondolsz? Mert én például elsején megyek ki Coesfeld-be vágóhídra !
2012. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én adok munkát németországban!
2012. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De északon? Mi lenne az?
2012. ápr. 6. 08:35
 7/8 A kérdező kommentje:
lajos1614! hol jelentkeztél? Kint vagy már? Milyen?
2012. ápr. 7. 10:41
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

21éves vagyok,legmagasabb iskolai végzettségem 8általános,idegennyelvet nem beszélek.Ellenben én is szeretnék külföldön dolgozni, mert elég tré' helyeztben vagyok/kerültem.

Bármikor kimennék nem vagyok nem vagyok elfoglalt. ..dolgozni szeretnék.

Mit csináljak? Valaki tud esetleg segíteni??

2013. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!