Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok munkát szerezni?

Hol tudok munkát szerezni?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok. Varrónőként dolgozom jelenleg, de nemsoká új munkahely után kell néznem költözés miatt. Merre keresgéljek az állások között? Tudtok valami jó oldalt, ahol ilyen jellegű álláshirdetéseket találok? Varrónőként el lehet egyáltalán helyezkedni?? Fontos! Köszönöm
2012. márc. 18. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha olyan megyében vagy, akkor pl alakalmi/esküvői ruhaszalonokban van munka bőven. Pl Győrben sokszor keresnek varrónőt. Tele van a város ruhaszalonokkal.


De hirdetheted magad is, ha van egy kis érzéked a divathoz ,akkor te is vállalhatsz ilyet.


Pl. az én városomban most elment az egyetlen jó varrónő és hiány van belőle. Persze ő komplett ruhákat vart, esetleg régieket alakított át.

2012. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jó szakma a varrás.Ha nem sikerül elhelyezkedned és minden kötél szakad,egyénileg is varrhatsz ruhákat vagy bármit,és a neten eladod.Kutyaruha például,azok mennek,de bármi más:)
2012. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd be google-ba a város nevét, ahova költöztök, és azt, hogy állás. Biztos sok találat lesz. Vagy ha faluba költöztök, akkor az ahhoz közeli városok nevét, vagy az egész megyére rávetítve (Pl. állás tolna megye).

Jó oldalak a jofogas.hu, aprod.hu, profession.hu, careerjet.hu, jobinfo.hu

Érdemes a környékbeli városokat lecsekkolni, van-e ott varroda, arra is rákereshetsz (pl: varroda Szombathely). Ha van weblapjuk, elérhetőségük, megpróbálod felvenni velük a kapcsolatot. Sok sikert!

2012. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nehéz helyzetben vagyok, próbálok majd keresgélni. Amúgy Hajdú-Bihar megyében fogok lakni.
2012. márc. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!