Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Általános irodai adminisztráto...

Általános irodai adminisztrátor munka (kórházban) mit takar pontosan?

Figyelt kérdés
Közhasznú munkára fognak kiközvetíteni egy kórházba irodai adminisztrátorként. és szeretném tudni, hogy pontosan, milyen feladatai vannak. Feltétlen tudni kell gyorsan írni a gépen?
2012. márc. 19. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én osztályon vagyok adminisztrátor.

Gyorsan kell írni, mivel nekem kell leírnom, amit az orvos diktál (a beteg anamnézise, panaszai, diagnózisok, stb.). Ezen kívül a receptet én írom fel, én nyomtatom a zárókat, küldöm el a röntgenkérőket, rendszerezem a papírokat (beutaló, mentési, egyéb), és úgy általában intézem az összes számítógépes teendőt a beteggel.

Ezeket szépen vezetni kell, bekódolni a vizsgálatokat, hogy a kórház el tudjon velük számolni, statisztikát készíteni, papírokat rendszerezni.

Ha fizetős beteg jön pénzt kezelni, rendőröknek papírt írni...

Más osztályokon más feladatok vannak, valahol nyugisabb, egyesek beteggel sem találkoznak és 8 órában vannak, nálunk 12 órás műszak van.

2012. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!