Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online Kereső cégcsoportot...

Online Kereső cégcsoportot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Egy hirdetést találtam a neten, jól hangzik, de szerintetek? ...-i irodánkba keresünk 150e. FIX + JUTALÉKKAL telemarketinges üzletkötő kollégákat tudakozónk csapatába ! Gyakorlat előny, de nem feltétel.Jó beszélőkészség, számítógép-internet használatának ismerete fontos! Jelentkezni lehet munkanapokon 9 órától 16 óráig TELEFONON
2012. márc. 22. 13:56
 1/1 Roney válasza:
Én voltam náluk, egy tízemeletes lakásban vannak eldugva, nincs kiírva semmi. A fix jövedelmet felejtsd el!Kamu.Az ügyfeleknek is hazudnak és eladhatatlan az egész.Lazán vannak, akkor telefonálsz amikor akarsz, leszarják ha többször hívtak egy ügyfelet.Jutalék van állítólag 30% az ügyfél által befizetett szerződések után és az interjún azt hazudják, hogy meg lehet keresni vele átlagban 100Ezret.Hiszem, ha látom.
2012. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!