Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudtok a Paypal távmunkáról?

László22 kérdése:

Mit tudtok a Paypal távmunkáról?

Figyelt kérdés

Nem tudom átverés-e vagy mi lenne, mert amikor előre kell fizetni akkor beindul bennem a félelem és letilt nem szokásom előre küldeni pénzt, csak ha van biztosítékom hogy ha valami kamu dolog lenne akkor vissza kapom a pénzem. Na mindegy várom az értelmes válaszokat.


A bunkókat lepontozom az értelmes válaszokat meg felpontozom.


2012. márc. 28. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy paypal távmunka? Nem tudnál egy linket kitenni erről?

Nekem az a gyanúm, hogy nem sok köze lehet a paypal-hoz, max annyi, ahogy azon keresztül kell fizetni, vagy hasonló. Ennyi alapján én elkerülném.

2012. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem ér semmit, még gimis koromban próbáltam, bár annak 7-8 éve! Centeket kereshetsz vele, pénzt meg sose utalj előre mert meglépnek vele. Ilyenekkel nem szabad foglalkozni, főleg, hogy sokkal jobb lehetőségek vannak ezeknél amivel többet lehet keresni, de tény, hogy kattintani egyszerűbb mint komolyan bele tenni magadat valamibe. De mint mondtam, vagy centeket, vagy semmit nem fizet, mert miért fizetne? Hogy megnézel egy reklámot, amiért neki 3 dollárt fizetnek és 10 ezer emberre el kell osztania? Szerinted neki mi maradna, a szerver fenntartása, és nem kevés munka mellett, kiszedi belőled a pénzt, hogy vedd meg a VIP csomagot, mert akkor több reklámot kapsz, és a meghívottak után több pénzt. De ez butaság zsebre vágja a pénzed, és lelép, feljelentést meg nem tesz senki, mert USA-ba kéne megtenned, ha megtalálod az illetőt vagy a céget aki csinálta. Ilyenekre ne pazaroljatok időt...
2012. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

ARANYSZABÁLY mindenféle netes pénzekresős meggazdagodós fizetéskiegészítős mellékállásos témában: PÉNZT ELŐRE SOHA NE UTALJ.


Csak gondolj bele...ha dolgozol, a munkáltatód (vagy a megrendelőd) fizet neked. Nem fordítva. Ahol pénzt kérnek azért, hogy majd munkát adjanak, ott lényegében arra kérnek, hogy legyél már akkora gyökér, hogy elutalod, hogy jól behúzhassanak.


Kivételt képez ez alól, ha valamilyen munkaeszközt (legyen az egy fizikai eszköz, vagy szoftver vagy bármi) kell vásárolnod ahhoz, hogy azzal majd pénzt keress, de ez más téma (például ha pizzafutár akarsz lenni, kell egy robogó vagy autó, érted, amiért fizetned kell).


...de a neten ne utalj előre senkinek semmit, ha munkát ígérnek. Saját magadat fogod megkímélni a szopástól ;)

2012. márc. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Más: a Paypal mint fizetési platform egy megbízható szolgáltatás, tehát velük nincsen gond. Azonban nincs is ilyen, hogy Paypal távmunka - ugyebár, te arra gondoltál, hogy olyan távmunkát kínálnak, amit majd Paypalon át akarnak kifizetni.


Csak mondom, hogy a Paypallal nincs gond, azzal vásárol az ember egy valag webshopban, E-Bayen is, meg úgy egyáltalán. A két dolognak köze nincs egymáshoz.

2012. márc. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem az oldalt belinkelni, ez lenne az. [link] remélem így tudtok segíteni, de nagyjából sejtem a válaszokat.

Köszi előre is.

2012. márc. 29. 08:30
 6/9 anonim válasza:

VIGYÁZZZZZZZ!!!!!


Ez sajnos átverés!


Sajnos későn vettem észre a kérdésed, remélem, még nem fizettél, a csekkeket dobd ki, a hírlevelükről iratkozz le azonnal.


Ha erre a cégre rákeresel, ki fog derülni, hogy igen komoly gazemberségeket művelt, több ezerre tehető a becsapott emberek száma. Távmunka.NET, Telecomex, TávmunkaKlub Bt, stb, emögött hosszú évek óta egy és ugyanaz a személy áll, Cs. Sándor, Hódmezővásárhely, Csík u. ... ... ... De ez ott van a leveled alján, amit kapsz tőlük - mint én is, már 3-5 naponta. Mindíg örülhetek, hogy a PayPal akciójuk meg van hosszabbítva, ez tök jó, de engem nem érdekel, és ahol lehet, adjátok tovább, hogy lehetőleg sokakat megóvjunk a pénz kidobásától, és a csalódástól!


Nemrég elmentem a fent megadott hódmezővásárhelyi cím előtt, megálltam, és egy rozzant lepukkant házat találtam ott, szinte nincs kiírva semmi, a kapu össze-vissza deszkákból van tákolva, az udvaron iszonyú kupleráj.


Nem értem, hogy ha nekem sikerült ezt kinyomoznom, akkor a rendőrségnek miért nem? Vagy talán nincs feljelentés ellenük, és így tovább tudnak működni?

A privatbankar.hu oldalon az UniCredit Bank közleményében is van idézet egy levelükből, ahol a bankot megnevezték, hogy támogatja őket. Ezt írja: "A PayPal Akció keretében, 3 hónapos próbaidő felhasználásval regisztrálhat Magyarország első és egyetlen 8 éve működő On-line távmunka rendszerébe!".


Szóval 8 éve megy a lehúzás.

2012. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Létezik előre fizetős távmunka, ami jól működik. Jelenleg egyben én is benne vagyok, van havi díja, ami bizonyos idő után már a rendszerből finanszírozható.

De rendkívül óvatosak legyetek! Mindig meg kell vizsgálni, hogy a cégről van-e már vélemény az interneten, ha van, akkor mi az?

A külföldi (amerikai) távmunka rendszerek nem off-shore cégek-e? Ha fenn jegyzik őket valamelyik tőzsdén, akkor 99%-ban meg lehet bennük bízni még akkor is, ha előre kérnek díjat.

Ha észnél vagytok, és résen, van az interneten kiváló távmunka lehetőség.

Akit érdekel, dobjon privát üzenetet.

Aki pedig találkozik ilyennel, járjon alaposan utána!


Egy hasznos oldal ehhez: [link]

2012. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hello


Nem küldtem el semmilyen pénzt sem :D

Amíg nem kaptam volna olyan bizonyítékot amiben megbíztam volna :)

És lás csodát rá pár napra halottam a hírekben hogy a bank elhatárolta magát attól az oldaltól :D Mondom király még jó hogy nem küldtem el :D

2012. ápr. 16. 08:47
 9/9 anonim válasza:
Semmit!
2012. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!