Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka önéletrajhoz milyen...

Diákmunka önéletrajhoz milyen fényképet csatoljak?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék menni diákmunkára. Europass CV-t kérnek fényképpel.

Milyen képet csatoljak? Mosolygóst vagy komolyat? Igazolvány képet? Egész alakost, csak fejest, vagy derékig érőt?

Lehet pl nyaralás alatt készültet? Szóval, hogy pl mögöttem ott van egy épület.

Mit illik ilyenkor?


18 éves lány vagyok és ez lesz az első diákmunkám. Hop on Hop off-os munka lesz, ahol turistákat kell toborozni Pesten.



2012. márc. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosolygóst, mivel egy ilyen munkánál ez számít! Unalmas embert nem fognak ilyenre felvenni. Lássuk a képet! :D
2012. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És muszáj igazolványképet?
2012. márc. 28. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kivágsz egy képből arcot, azt kész. Az meg nem nehéz, de ha gondolod megcsinálom neked.
2012. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se egész alakosat, a fejed és a nyakból egy kicsi látszódjon. Az mindegy, hogy hétköznapi kép-e, vagy kicsit elegánsabb, pl. tablókép (én azt raktam be anno). Igazolványkép beszkennelve tökéletes.
2012. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, hogy a teljes alakosat azt nekem küldheti! ;)
2012. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!