Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Knorr Bremse, Bosch, Continental?

Knorr Bremse, Bosch, Continental?

Figyelt kérdés
Az idei esztendőben fogom befejezni a tanulmányaimat a Hageni távegyetem Msc. elektronikai-informatikai szakán mechatronika mellékszakirányon, felsőfokú német és középfokú angolnyelvtudásom és fzika bsc diplomám van. Kifejezetten szenzorokkal, szoftverekkel, beágyazott rendszerekkel szeretnék foglalkozni. Milyen fizetési igénnyel állhatok elő? Szakmai gyakorlatom/munkahelyi tapasztalatom nincsen.Minden választ előre is köszönök!:)
2012. márc. 28. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
NEkem ismerősöm dolgozik a Knorr-nál, teljesen meg van vele elégedve, meg a fizetésével is. Néha olyan projektek vannak, hogy bent csücsül egész nap, néha egész héten és hó végén is azon szenved, de amúgy tetszik neki :)
2012. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Tudnál még vmilyen információval szolgálni? Nagyon köszönöm előre is!:)
2012. márc. 29. 07:28
 3/6 graphite válasza:

Szia,


Nem érdemes itt vesztegetned az időd, ha jól tudsz németül, mindenképp Németországban helyezkedj el, pl:


[link]


Egyik céghez sem érdemes menned, ez az én véleményem.


Üdv,


graphite

2012. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Münchenben dolgozom a Knorrnál. Alapvetően jó cég, bár attól függ mihez hasonlítja az ember. A kollégák nagyon barátságosak és szociálisak, ami általában nem jellemző a német cégnél. Ezenkívül elég stabil a bevétele, és fejlesztőkkel is relatív jól bánnak. A problémákat inkább nem taglalom, de kisebb nagyobb gond mindenhol van, meg ízlés kérdése is.


Németországot mindenképp érdemes megfontolni, van bőven mindenféle protálon álláshírdetés. A Personalvermittlung-ot érdemes kikerülni, de ugródeszkának az is jó lehet. Bár lassan a BMWnél csak ilyen "bérelt" mérnökök dolgoznak, rosszabb kondíciókkal.


A BPC egy friss felfutó alvállalkozása a BMWnek, amiből a franciák kiléptek már most az elején:

[link]


Úgyhogy oda csak akkor ha ezzel tisztában vagy, hogy ott most hirtelen lefelé is vezehet az út, ha nem jön össze a tervük.

2012. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én épp passzivizáltam 1 félévet, 2 hete dolgozom a Knorr-Bremsenél itt Pesten, meg kell mondanom, sokkal jobb hely, mint a másik 2 volt munkahelyem, ahol nyáron voltam 1-1 hónapig. Nagyon jó a hangulat, a főnökkel együtt ebédelünk, 1 hét múlva hívtak már sörözni a Kopaszi gáthoz, nagyon rendes, és kedves velem minden kollégám, szóval én ezt tudom Neked ajánlani :)
2012. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Boschnál dolgozom. Alapvetően nagyon emberbarát cég. Igyekeznek a juttatásokat személyre szabottan kialakítani, hogy mindenki az igényeihez hasonlót kapja. Pl. egy kolléga családi egyterű céges autót kapott mert nagy családja van. Te esetedben a Bosch gyakornoki programját ajánlom, ez az egyik legjobb ilyen jellegű lehetőség a képzett, de gyakorlattal nem rendelkező emberek számára.
2012. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!