Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek milyen volt a próbaideje?

Kinek milyen volt a próbaideje?

Figyelt kérdés

Lassan lejár az enyém, most már nem nagyon tudok változtatni a rólam kialakult képen, ami nem feltétlenül előnyös :) Elég ügyetlen vagyok és a lehetséges összes összes hibát elkövettem eddig, amit egy kezdő elkövethet, bár nagyon igyekszem.

Nagyon félek, hogy felmondanak (bár az egyik kolléga azt mondta, hogy biztosan maradok), mert itt tényleg nagyon könnyen megválnak az embertől- az elmúlt egy évben, mindenkit kirúgtak/elment próbaidő alatt.

Két-három komolyabb baklövésen kívül, úgy érzem, hogy azok a hibák, amiket elkövettem, gyorsan orvosolhatóak voltak, csak kellemetlen.



2012. márc. 30. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én pályakezdő vagyok most keresek munkát, nem kérdezgetted őket hogy mit gondolnak a munkádról? Ha úgy gondolod hogy nem előnyös a rólad kialakult kép, szerintem kérdezgesd a fönököt, kollégákat, hogy mennyire elégedettek veled és ha rossz a vélemény akkor már most kezd el keresni az új munkát, amúgy a próbaidőnél is kelett írni szerződést?
2012. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van szerződésem, igen. A nem előnyös képet az ügyetlenség miatt értem. Mint ember kedvelnek, csak a munkám minősége hagy kívánni valót maga után- elfelejtek ezt-azt, pontatlan vagyok ilyesmi.

Elkezdtem már ezt is intézni, hogy mi lesz ha tényleg nem jön be, de kérdezősködni nem merek.

2012. márc. 30. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
pedig kellene! olvastam erről, és pont hogy kell kérdezni, pld munkatársaktól: "szerinted maradhatok a köv. hónapban, mit gondolhat rólam a fönök?" vagy a fönökhöz: "és mi a véleménye a munkámról, számíthatok a munkára a próbaidőm után is?" ennyi, ez normális dolog hogy megkérdezed elvégre a próbaidő elég bizonytalan, azt hogy ügyetlenkedtél fogd arra hogy nem csináltál még ilyet, és igyekezz hogy megfelelj, nehéz mostanába állást keresni, de szerintem nyugodtam kérdezd meg így meggyugidhatsz vagy tovább keresgélhetsz
2012. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!