Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Lidl álláshirdetésnél, ahol...

A Lidl álláshirdetésnél, ahol az adott régióba keresnek embert, és a működő áruházak fel vannak sorolva, a jelentkezésem automatikusan a legközelebbi áruházra értendő, vagy hogy?

Figyelt kérdés

A Lidl álláshirdetésnél, ahol az adott régióba keresnek embert, de nem nevezik meg a címben, hogy melyik városban, az álláshirdetés szövegében pedig felsorolják a működő üzleteket: szóval ott mindegyik városba keresnek embert az adott városba, vagy úgy mindenhova?

Úgy értem, hogy ha én Orosháza mellett lakom, akkor automatikusan az orosháziba kerülnék be, ha kiértesítenek interjúra? Vagy mindenhova akkor ingázni kell? Tudom buta kérdés.

Példalink: [link]


2012. márc. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen.
2012. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. márc. 31. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!