Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Kecskeméten hol lehetne elhelyezkedni?

Sajnos nincs dolgozó ismerősöm és így nagyon nehéz elhelyezkednem, mert a legtöbb állást ismerősökkel töltik be. Gimis érettségim van, spec. szám.tech tagozatra jártam, van egy angol alapfokú nyelvvizsgám is. Irodai tapasztalatom van (titkárnő, asszisztens, adminisztrátor). Akár privátban is írhattok. Nagy segítség lenne és nagyon megköszönném!

2009. jún. 15. 17:10  Privát üzenet  

A válaszok
nézegesd a munkaügyi központ ajánlatait+apróhirdetéseket.itt biztos nem fog neked senki állás ajánlani.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2009. jún. 15. 17:58 Privát üzenet
A Németh László Gimnáziumban titkárnőt keresnek!

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2009. jún. 16. 08:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az infót. Utána nézek. :)

# 3/7Időpont 2009. jún. 16. 10:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért ha valaki tud még valamit és meg is írná, az jó lenne. Köszönöm.

# 4/7Időpont 2009. jún. 17. 07:18 Privát üzenet
Én írnék privátot csak nem tudom hová? Amikor regisztráltál szerintem nem engedélyeztetted.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2009. jún. 17. 19:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazad van. Átállítottam, most már elvileg lehet.

# 6/7Időpont 2009. jún. 18. 07:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha mégsem menne, akkor a csokasar@hotmail.com -ra lehet küldeni. :)

# 7/7Időpont 2009. jún. 18. 13:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy szakács vagy kozmetikus keres többet? Melyik iránt van nagyobb kereslet, melyik képesítés birtokában könnyebb elhelyezkedni?
Munkaközvetítőn keresztül könnyebb elhelyezkedni vagy az is "dísznek való", mint a munkaügyi központ?
MSc-s biológus diplomával hol tudnék elhelyezkedni, ha nem az egyetemen és nem is külföldön akarok dolgozni?
Szeretnék babysitterként és / vagy házvezetőnőként elhelyezkedni KECSKEMÉTEN. Mit tegyek, hogy valaki rámtaláljon? Hol hirdessem magam?
Hol tudnák elhelyezkedni Kecskeméten?
Kecskeméten hol tudnék elhelyezkedni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!