Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találok munkát?

Miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés

3 szakképesítésem van. Nem dohányzok és józan életű vagyok. Szinte mindent elvállalnék, mégis hónapok óta semmi visszajelzés pedig néhány helyre azért elvittem a önéletrajzot. Még a munkaközvetítő se szól vissza.


38F


2012. márc. 31. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a párom azt mondta, hogy:


minden de mindenhova adjam be az önéletrajzomat. ne nézzek semmit, se fizetést, se a helyet semmit. Minden ahova csak kicsit is megfelelnék adjam be.

Amikor felvettek egy helyre 200km-re tölünk, akkor kezdtünk el gondolkodni, hogy elfogadjam-e. Aztán párom bement a munkahelyére és megkérdezte, dolgozhatna-e otthonról. ès azt mondták neki igen. ìgy elköldötöztünk 200km-t és ö otthonról dolgozott, majd 2 év múlva a cége adott munkát neki a helyi városban is, így akkor kezdett megint irodába járni. nekem meg lett egy jó munkám.


Szóval férjemnek igaza van. Mindenhova add be, ne vacilálj semmin, egyszerüen küld mindenhova, menj el mindenhova, majd mikor azt mondják OK akkor gondold végig hogy neked jó-e. akkor már kevesebb hibát figsz találni, és leküzdhetetlen dolgokra is találsz megoldást.

2012. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Regisztrálj be a neten a profession.hu oldalra. Megjelölöd valamennyi szakképesítésed és a e-mail címedre fogod kapni az ajánlatokat, akikkel felveheted a kapcsolatot.
2012. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokan keresnek munkát. Vállalkozz, teremtsd meg magadnak a munkahelyedet! Nem könnyű, de ez az egyetlen biztos megoldás! Ha akarod... Tudom, nincs ötleted, nincs pénzed, nincs időd, nincs kapcsolatod stb... Nos, akkor kezdj hálózatépítésbe! Azt pont neked találták ki. Ismétlem, ha vállalkozni akarsz...
2012. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az interneten is lehet dolgozni, olyasmi is van, mint a vállalkozás, bár oda egy kicsi tőke is kell, de kis befektetéssel is tudsz szerezni havonta 20.000 körül vagy még többet. Igaz ebből nem élsz meg, de kiegészítő jövedelem, ha érdekel írj privátot.
2012. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"kis befektetéssel is tudsz szerezni havonta 20.000 körül vagy még többet"


Na ezt hívják pilótajátéknak...

2012. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tyűűha, és 20.000 forint mi a lófszra eléga mai világba egy hónapra?


A kaját nem fedezné, nemhogy rezsit.

2012. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! 5x annyi befektetéssel, és 5x annyi ember bepalizásával máris 5x20ezred van.. ;)
2012. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20k HUF az a pirosfeketézés lesz vmi netes kaszinóban.:)

Biztos megélhetés. :D

2012. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Amúgy előzőeknek igaza van az ilyen netes hülyeséggel hogy nem keresel semmit az tuti, tudom tré melóhely de gyorséttermekbe pl KFC, vagy call centerekbe szoktak szinte mindig munkaerőt keresni, a semminél jobb, vagy ami még segíthet esetleg ha képzed magadat tudsz otthon is nyelvet tanulni 0 ról pl a kreatív nyelvvel, <--nem reklámnak szánom csak mivel bajban vagy ezért ajánlom valamelyik torrent oldalról lehúzni, ha találsz melót érdemes bármilyen módon képezni magad, persze okosan kell befektetni mert sok a kókler képzés, de ebben van a jövő, ezt mondom 22 évesen, hogy nagyon ritkán lehet 1 szakterületen, vagy 1 munkahelyen lehúzni egy egész életet, csak a magyarok nincsenek erre szocializálódva hogy egész életen át tanuljanak, amúgy még álláskereső oldalakon körülnéznék, egy jó europassos önéletrajz, valami csak össze fog jönni, sok sikert hozzá:)
2012. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a tipusú ember vagyok, aki nem ugrik már be a netes ál-melóknak. Szeretnék egy melóhelyre reggel bemenni, délután hazajönni. Az hogy ott mit csinálok teljesen mindegy csak végre hasznos tagja lehessek a társadalomnak. Ennyire egyszerűen csak én gondolom? Vagy lehet hogy már nincs is ilyen? Magyarul beszélni és dolgozni a városomban állandó délelőtt. Csak ezek az elvárásaim. Az, hogy mit és relative mennyiért, az mellékes. A kerti és karbantartói munkától a szalagmunkáig minden jöhetne de semmi sincs.
2012. ápr. 1. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!