Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mint kezdő könyvelő, még hol...

Mint kezdő könyvelő, még hol tudnék gyakorlatot szerezni?

Figyelt kérdés
Veszprém megyében lakom az egyik kisebb városban. Mint kezdő könyvelő szeretnék gyakorlatot szerezni. Ennek érdekében 30 km-eres körzetben az összes fellelhető könyvelő irodát, és olyan céget, ahol könyvelnek személyesen végigjártam az önéletrajzommal. Az eredmény: még ingyen sem kellettem sehova. De azzal amúgy sem lennék kisegítve, ha ingyen, bejelentés nélkül alkalmaznak, mert azt nem írhatom be gyakorlatnak. Messzebb nem tudok menni családi ok miatt, de ha 30 km-en belül nem találtam, nem sok értelmét látom messzebb menni. Szóval ilyenkor mi a teendő? Van valakinek még ötlete? Vállalkozáshoz nincs tőkém, úgyhogy ez kiesett.

2012. márc. 31. 12:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!