Milyen a karrierutad?

Figyelt kérdés

Mikor mit tanultál, és hány évesen?

Mit dolgoztál elsőnek, és most hová jutottál?


Mit vállaltál be azért, hogy eljuss oda ahol éppen tartasz?


2012. ápr. 1. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó, büszke vagyok rá, és még hol a vége?


26 vagyok. Gimiben kéttannyelvűt végeztem, majd mentem informatikát tanulni (mást tanácsoltak) - az egyetemen a felső 5%ban voltam tanulmányok szempontjából. Erasmussal kimentem fél évre tanulni külföldre. Fél évre elmentem teljes munkaidőben dolgozni a világ egyik legnagyobb multijához (a top5-ben benne van).


Mire lediplomáztam, beszéltem két nyelvet, volt szakmai tapasztalatom, volt ismeretségem egy nagy multinál (nem protekció!). A gyakornoki időszak alatt megtetszett a munkám a munkaadónak, és ajánlották, hogy próbáljam meg az egyik vezetőképző programjukat. Jelentkeztem, 100 ember közül engem választottak ki egy másik sráccal együtt. Most éppen Németországban dolgozom projektvezetőként, hogy milyen munkát szerzek magamnak a program végeztével, még nem tudom, de nem operátorit, az biztos.


Mit vállaltam be érte? A tanulást, a kemény munkát. Nem adtam fel a hobbijaimból, nem adtam fel a szabadidőmből. Tisztességes felkészülés kell, hogy ha jön az az egy esély, akkor meg tudjam ragadni.


Amúgy most gondolkozom azon, hogy egy olyan állást pályázzak meg a cégen belül, amiről tudom, hogy nagyon kemény munka (be kell áldozni a szabadidőt), illetve folyamatos utazást kíván külföldön. Viszont két év itt, és utána a cégen belül letettél egy olyan karrierutat az asztalra, amiről mindenki tudja, hogy mit ér.

2012. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Tudatlanul eltöltöttem 30évet. Suliba jártam dolgoztam dolgoztam dolgoztam...végeredmény...adósságok..pénztelenség!

Két éve viszont elkezdtem olvasni pénzről..sikerről..gazdagságról..azóta nem járok dolgozni és mégis szép kis vagyonom alakul :)

2012. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok első.Mivel foglalkozol IT-ban?

Jól csináltad grat neked.

Neked is grat második.


Én is egy multinak dolgozom IT tesztmérnökként,de szeretnék fejlesztésre átkerülni,képzem magam állandóan,nyelvet tökéletesítem angolt,franciát tanulom hozzá.Szabadidőben csak sport van semmi más elfoglaltságom nincsen,meg önképzés.

Magánélet csak hétvégén.

2012. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!