Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A GE-nél meddig tart a kiválas...

A GE-nél meddig tart a kiválasztás, mire behívnak?

Figyelt kérdés
Ha behívnak...
2012. ápr. 2. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

általában több körös.


Engem első körre behívtak, lesz két teszt, és elbeszélgetés utána pedig felveszik az ismerőst.

2012. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos sok helyen így megy, kiábrándító! És ezek milyen tesztek?
2012. ápr. 3. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:

én is jelentkeztem oda, engem kb 3 hét múlva kerestek meg


de már találtam közben munkát

2012. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pozíciófüggő. Betanított munkára szinte mindig van kereslet, szakmunkás vagy irodista egy szakmai elbeszélgetésre és egy személyzetis elbeszélgetésre számíthat. Mérnök vagy csapatvezető az eddigiek mellett még egy szakmai amolyan pontozásos megmérettetést is kap.


Ha callcenter akkor egy idegen(anya)nyelvű telefonos beszélgetés a ráadás, de ezért nem kell bemenni, lebeszélik előtte, hogy mikor alkalmas számodra.


Ha a pozícióra túljelentkezés van, de nem nyerted meg akkor egy adatbázisba kerülsz és üresedés esetén jelentkeznek - ez nem tudom meddig tart/tárolódik, nem vagyok személyzetis. Nagy cég, lassan mozdul, nyugodtan nézelődj tovább aztán gyere, várunk :)

2012. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesztek: elbeszélgetés leggyakrabban. Hidd el ki tudják deríteni, értenek hozzá.


Személyiségtesztet ha HR csinálja akkor az azért nem komoly pozícióra megy (persze érdemes figyelni) ha komoly akkor mint minden nagy cég külsőssel csináltatja: még egy ilyen nagy cégnél sincs állandó pszihomókus. De inkább ajánlási rendszer van.

2012. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes információt! :)))
2012. ápr. 12. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
11:44-es Hogy neked milyen igazad van!
2012. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!