Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosítási ügynök, ingatlankö...

Biztosítási ügynök, ingatlanközvetítő, hitelközvetítő. Melyik keres a legjobban?

Figyelt kérdés
Ma, a válságban.

2012. ápr. 4. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
egyik sem :)
2012. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyenbe akarnak beszervezni akkor felejtsed el, mert az lesz az első lépcső hogy zaklasd az ismerőseidet a gagyi "termékekkel" a második az hogy ott hagyod, amúgy nem keresnek abszolút jól, ezeket bárki csinálhatja, max az keres vele jól akinek nagyon nagy kapcsolati tőkéje van, és van ezekre igény, vagy aki valamilyen vezető egy cégnél és maga alá szervezett már több 100 ilyen embert...Barátnőm anyja is ingatlan közvetítő, nem tud eladni semmit, de mivel lusta nem képes beismerni hogy értelmes melót kéne keresni...a kereset pedig 0-tól a csillagos égig( az utóbbi 1% nál is kevesebb azok között akik ebben benne vannak)
2012. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 archon ***** válasza:
100%

Bármelyikkel lehet nagyon jól keresni, az alapja mindegyiknek ugyan az, csak más a termék. Képezd magad, Nógrádi Bence: Rinocérosz üzletkötés.


Gondold át, hogy melyik termékre van ma nagyobb kereslet.


Biztosítás: talán ma ezt a legkevésbé választanám, ezt mondják vissza a leghamarabb "válságban" -még akkor is, ha ezt csak a média nyomja le az emberek torkán és válságról szó sincs.


Hitel? Én nem adnám el magam az ördögnek, nehéz lenne ma őszintén, jó szándékkal hitelt ajánlani bárkinek.


Szóval ingatlan: a befektetői réteg duplázza, triplázza a vagyonát "válságban" -és nekik van is igényük jó tanácsadókra.

2012. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha nem akarod hogy utáljanak a leendő ügyfeleid akkor se hitel ügyintéző "és nagyon" se biztosítási ügynök ne legyél.Ingatlanosként ha a főnököd megengedi hogy mindent elmondj a vevőnek és értesz is az ingatlanok + és - oldalához mert ha nem akkor sok embert fogsz tönkre tenni egy életre.Nekem az egyik ismerősöm egy életbiztosítást ajánlott.Az ajánlatát elfogadtam,de évekkel később kiderült az ajánlata és a valóság hát az teljesen más így elbuktam úgy 100E ft-ot.az a helyzet ilyen cégeknél csak azt tanítják meg ami a vevőnek jó,így aztán te meg csak kapkodod a fejed hogy miről beszél szerencsétlen ügyfél mikor perrel fenyeget!
2012. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!