Ez kamu hirdetés?

Figyelt kérdés

[link]


Németországban van.

Dolgozni szeretnék viszont nem akarok bedőlni semmi kamunak.


Szerintetek? Hogy jöjjek rá hogy ez valós ?


2012. ápr. 8. 10:55
 1/4 anonim válasza:

Hát nekem eléggé sántít.

Ha reálisan nézzük; Azonnali kezdés már a felhívás gyanús, valami meghallgatás, vagy próbaidő? a fizetés is egyrészt magas ahhoz képest hogy írta képzettség nélkül is 300.000 az azért sok. Alapszintű lovaglótudással max lovasápoló de túravezető, edző semmiképp. És a pénz nevetséges. Meg hogy a bentlakás megoldható, elég bizonytalan. Meg az hogy több helyen is és azonnal. Mi van? Ebben a cégben felmondott mindenki? az meg hogy most indult elég bizonytalan, hely mert simán befuccsolhat!

Szóval nagyon gyanús a dolog, hogy kamu!

Azt írta alul 2000 bejelentett munkalehetőség az azért sok! Hatalmas cégnek kéne lenni egy tanyán max: hány emberre lehet szükség? minek ilyen sok ember egy kezdő/új cégnek? az email: "secret2000@citromail.hu" hát elég gáz secret=titok 2000 mint az eberek számára utal, mint ha azt üzenné: titkos 2000 dolgozó! Amúgy meg azt mondtad Németországban akkor nem németnek kéne lennie a címen? citromail, az magyar! És ha ez még nem lenne elég: "KIZÁRÓLAG EMAIL CÍMEN ÖNÉLETRAJZZAL" mi ez már? e-mailen semmi személy nincs az egészben ennyi bizonytalan dolog után. Szerintem hagyd! Még utána érdeklődni sem érdemes. Jelentsd inkább ezt a bizonytalan üzenetet, nehogy valaki belesen!

2012. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocsánat a helyesírásét!
2012. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 archon ***** válasza:

De miért az az első gondolatod, hogy kamu? Persze lehet, hogy az, de nehogy már ne merjen valaki küldeni egy e-mailt nekik (vagy bármilyen hirdetésre), mert "á ez tutira kamu" :-)


Küldesz nekik egy emailt, ez nem kerül semmibe, kérsz még pár infót, annyival is okosabb vagy, aztán azokból tudsz még ötletelni.


Németországban van. És? :) Sok embert vesznek fel. És? :) "Túl sok" a fizetés. Ha ez lenne odaírva, hogy "bejelentünk minimálbérrel a többi zsebbe" az jobban nézne ki? Cselekedni kell basszus nem totojázni, meg hallgatni a pesszimista baromságokat.


Szerintem. Másik tipp: ha nem akarsz bedőlni semminek, akkor egyszerűen gondolj át minden nagyobb döntést 2x tudatosan, biztosítsd be magad, bepalizni csak azt lehet, aki ezeket nem teszi meg.

2012. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi,ezért is raktam ki mert gyanús volt ,de írtam neki azelőtt h kitettem volna a kérdést,azért tudom h Németbe van amugy csak a számomat kérte,majd hív,de van egy érzésem h magán szám lesz.
2012. ápr. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!