Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet Észtországban...

Mennyi lehet Észtországban egy Au Pair fizetése?

Figyelt kérdés
A család megkérdezte, milyen elképzelésem van a fizetéssel kapcsolatban. Elképzeléseim elég jók vannak, csak hát azok távol állnak az igazságtól. Tehát mennyit kérhetek? neten nem találok választ.
2012. ápr. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Észtországban alig magasabb az átlagfizetés, mint Magyarországon.

Egész konkrétan 792 Eur. És ez az ÁTLAG.


Ergo nem hiszem, hogy eu Pair fizetés több lenne, mint itthon.

2012. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Észtország egy csóró fejletlen ország , nem érdemes ott au paitkodni.


Anglia

Németország

Ausztria

Svájc

USA


Ezekben éri meg.

2012. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Észtország valóban rosszabb mint Magyarország.

Én Angliában vagyok egy 30 ezres kisváros egyik hoteljében, 15 fős személyzetből 4 észt.

Ez már árulkodó, és amiket meséltek az ottani helyzetről, több mint lehangoló.

2012. ápr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ami Au Pair ügyben Angliát, Németországot és Ausztriát illeti, nem éri meg ezekbe az országokba se menni, mert mind 80-at adnak, annyi az alap. Szóval ők se túl bőkezűek. Na de mindegy, már nem aktuális, nem írt vissza a nő.
2012. ápr. 10. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress rá szerintem a neten. Amúgy pont tegnap beszélgettem egy ismerősömmel ezekről az Észtország, Litvánia etc... és ott az emberek még rossz kedvűbbek, mint itt. Nem élnek túl jól. Szerintem se oda menj. Amúgy meg nem az a lényeg, hogy mennyit adnak, hanem, hogy milyen az ország, ahova mész és milyen a család sztem. De ezekbe az országokba nem érdemes menni sztem.
2012. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én Észtországban au pairkedem, hetente 80 Eurot kapok, az szerintem nem rossz..
2012. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!