Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki külföldön dolgozik:...

Aki külföldön dolgozik: hogyan fogadják ott s magyarokat (hol élsz? ), mennyi idő kell/ett a beilleszkedéshez és megbántad-e, hogy külföldre költöztél?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek, a kollégáim többsége angol, de velük járok kocsmázni, focimeccsekre, meg bulizni is. Nem érzem azt, hogy másképp kezelnek csak azért mert külföldi vagyok. Én nem bántam meg hogy kijöttem, jól érzem magam, szereztem ismerősöket idekinn is.
2012. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Düsseldorfban élek, a város ötöde külföldi, egy magyar fel sem tűnik. Főleg, ha beszélsz valamennyit németül, örömmel fogadnak.
2012. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...erősen gondolkozom azon, hogy én is külföldön vállalok munkát!
2012. ápr. 11. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel London lakosságának 40%-a bevándorló ezért nem nagyon nézi senki hogy ki honnan jött, így beilleszkedni sincs miért, max a munkahelyen.

Bármixerként dolgozom, van Lengyel, Litván, Olasz, Spanyol, Török, Egyiptomi munkatársam, Angol egy sem, ők nem is nagyon dolgoznak a vendéglátásban.

2012. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!