Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt fogtechnikus? Vagy...

Van itt fogtechnikus? Vagy aki ismer fogtechnikust? Mennyi a fizetésük? A munkáról is szeretnék megtudni pár dolgot!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A tesóm. Minimálbéren van bejelentve. Ha nem jön össze elég meló neki, még ezt sem kapja meg. Ha sürgős munka van, (pl. külföldi beteg) akkor az orvos nem nézi, hogy hétvége, ünnepnap, vagy hasonló van, rohanni kell. Tesóm gyűlöli. 3 különböző orvossal is dolgozott már, egyik sem volt különb.
2012. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 17. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak tanulom, és laborban vagyok gyakornok.
2012. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm szintén gyakornok, nem mondott semmi rosszat persze még nem élesben dolgozik.
2012. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A feleségem fogtechnikus. A fogához veri a garast :-)
2012. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor irány külföld!
2012. ápr. 23. 14:46
 7/7 anonim válasza:
100%

A férjemmel mindketten technikusok vagyunk.

Kezdőként nevetségesen alacsony a fizetés.

Ha képzed magad,és bekerülsz egy elit laborba(nem az ilyen lepusztult sufnikba),akkor a fizetésed olyan 500000-900000 körül mozog.Függ a munkakörtől,a kerámiások keresnek a legtöbbet.Az a suli után még legalább 2 év.

Elhelyezkedni nagyon nehéz,szinte lehetetlen vele,kellenek a kapcsolatok.

Mi érdekel a munkával kapcsolatban?

2012. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!