Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állást keresek és mindig csak...

Állást keresek és mindig csak a próbaidőig jutok és az interjúztatásig, hogyan lehetne nekem is elhelyezkednem hosszabb távra, Mit kell tennem, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Állást keresek és mindig csak a próbaidőig jutok és az interjúztatásig, hogyan lehetne nekem is elhelyezkednem hosszabb távra, végre, ami nem rövid ideig szól, és pénzt is lehet vele keresni? Már nagyon unom, hogy nem haladok és mindig csak várok, hogy az állás befusson (interjúig vagy próbaidőig), Mit kell tennem, bennem van a hiba?

2012. ápr. 19. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, az országban a hiba. Nincs mhely. Nincsenek állások, se jól fizető állások.Ez a jövőben még inkább így lesz. Még szerencsés vagy, van, aki interjúig sem jut el, meg próbaidőig.
2012. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a hibás, egyre több helyen divat a próbaidőből hasznot húzni.

Értem ezalatt, hogy alkalmazzák az embereket, a 3 hónapos próbaidőig, aztán elküldik (ugye indok nélkül megtehetik) és jön a következő csoport ugyancsak 3 hónapra.

És így tovább, akár évekig.

Így olcsóbban megússzák a foglalkoztatásod, hiszen a próbaidő után már többe kerülnél nekik. Így mielőtt "megdrágulsz", gyorsan megszabadulnak tőled.

Így tényleg, akár évekig el lehet lavírozni.

2012. ápr. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!