Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnák 15 évesen kb...

Hogy tudnák 15 évesen kb 120000 ft keresni havonta?

Figyelt kérdés
milyen munkák vannak
2012. ápr. 22. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyok az elvárásaid,és diákmunkásként sem dolgozhatsz,csak nyáron.

120ezer ft-ot egy főállású dolgozó sem kap meg(gondolom nettó összegről van szó),bár még a bruttó is ritka.93ezer ft a minimál bér.

2012. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. sehogy!
2012. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben meg kell tanulni magyarul helyesen írni, a következő meg az hogy 2 diákmelót csinálsz egyszerre heti 6-7 napban, de az új adótörvénynek köszönhetően lehetetlen mert 18%-ot levonnak a bruttódból én is ekörül kerestem de több mint havi 200 órát melóztam...kivétel az ha tudsz programozni vagy beszélsz egy idegen nyelvet magas szinten, különben nincs esélyed ennyit keresni, valamint 15 éveseket nem is nagyon alkalmaznak báár ismerek ellenpéldát is:)
2012. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmész egy sorozatba gyerekszereplőnek.
2012. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!