Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában teherautósofőrként...

Ausztriában teherautósofőrként (B és C kategóriás jogosítvánnyal) milyen nettó bérekre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Elhelyezkedési lehetőségek?


B-vel 10 év, C friss.



2012. ápr. 22. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
párom sofőr volt kint, de megunta. B-s jogsi önmagában kevés, sőt, általában a C is. C-vel csak vmi sz.rt tudsz találni, amit reggeltől, sőt, hajnaltól késő estig csinálhatsz. Párom fél évig bírta, hajnal 3kor kelt, és este 8 előtt nem ért haza. Akkor 1600-1700 euró nettót kapott, de hulla volt minden nap. Így elment egy gyárba, bár "csak" havi nettó 1200-1300-at keres, de fix. 8 óra, nyári pénz, karácsonyi pénz, és persze ami nekem a legfontosabb: nincs állandó életveszélyben, mint az utakon. Szóval C-vel nem egyszerű, de ilyet lehet találni. Nagyon kérik a legtöbb helyen az E-t is. Na meg a gyakorlat is számít sok helyen. Sok sikert!
2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább vmi gyárat ajánlanék a határ közelébe. Én 10km-re dolgozom a határtól és havi netto 1550-t kapok, plusz egyéb juttatások, 13,14. havi fizu...
2012. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: melyik gyárban, melyik városban dolgozol? Be is tanítanak ott, vagy csak szakmával a kézben lehet jelentkezni oda?
2012. ápr. 27. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Jennersdorfi bőrgyárban dolgozom betanított munkásként. (Gotthárdról járok át)
2012. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző válaszadótól kérdezném: Hogy tudnék jelentkezni a gyárba és mennyi esély van rá, hogy felvesznek? Most költöztem Gotthárdra a napokban és meló keresés van 1000-rel. Voltam kint a Jennersdorfi gyárban, tök jó lenne, mert közel van, csak ott most tudtommal leállás van.
2012. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!