Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az aupairworld. Neten keresztü...

Az aupairworld. Neten keresztül hogy lehet kijutni családhoz? Ha mondjuk összeismerkedik egy családdal valaki utána mi a szerepe? Vagy onnantól kezdve már nem is foglalkozik a két féllel?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatotok leírjátok?

2012. ápr. 24. 12:01
 1/3 étoile et lune ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy mi a szerepe? Ki nem foglalkozik kivel? Nem értem. Én is ezt az oldalt lesem, bár nekem pár napja sz*rakszik, meg sajnos úgy alakult, hogy végül nem megyek még ki, max ha összejön valami nyári dolog. Írsz nekik, ők válaszolnak, kérdezgetitek egymást, és ha a családban kialakul egy irántad érzett szimpátia, megadják a számukat vagy elkérik a tiédet, és felhívnak. Ha el tudtok kommunikálni, és meg tudjátok válaszolni egymás kérdéseit (mik lesznek a feladataid, hogy lesz a fizetés, fizethetitek-e felesben az utazásodat, lesznek a feladataid, lesz-e saját szobád, saját fürdőszobád, mikor leszel szabad egy héten stb), akkor az már nagyon sanszos, hogy Téged fognak választani. Én amúgy még nem jutottam el a telefonozásig, de tudom, hogy így megy. Aztán lefixáltok egy időpontot, amikor kimész (kérd meg őket, hogy menjenek eléd, hogy ne kelljen még egyedül bolyonganod is a városban), és ennyi. Addig még levelezgettek/telefonoztok, csak mindig legyél lelkes és aranyos, egy pillanatra se mutass feléjük bizonytalanságot, különben ők is elbizonytalanodnak veled kapcsolatban.
2012. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit furán fogalmaztam... :D Most már értem hogy hogyan lehet rajtuk keresztül kijutni. Már csak azt nem értem, hogy mennyi velük a kapcsolatom? Mert, ha csak annyi, hogy rajtuk keresztül levelezek a családokkal akkor ez miért éri meg nekik, mi ebből a hasznuk?

(Erre voltam valójában kíváncsi:) )

Köszönöm a válaszodat. Sajnálom, suli miatt nem tudsz kimenni?

2012. ápr. 24. 13:18
 3/3 anonim válasza:
Azért éri meg nekik, mert igaz, hogy mi aupairek ingyen vagyunk fent az oldalon, de a családoknak fizetős ám:)
2012. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!