Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az igaz, hogy ha nem egy, a...

Az igaz, hogy ha nem egy, a munkanélküli által indított tanfolyamra jelentkezem, akkor azt fizetik nekem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ugyebár a munkanélkülik szoktak tanfolyamokat indítani, és azért, ha jár arra az ember, kap némi pénzt is. Na, én meg hallottam valami olyat is, hogy ha az ember nem az általuk indított tanfolyamra jelentkezik (pl nem tud, mert épp nem indítanak olyat, vagy már betelt stb), akkor pl keres egyet valahol, ami persze fizetős lenne, de a munkanélküli kifizeti neki, de persze más pénzt nem kap érte.
2012. máj. 4. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés! Csak a Munkanélküli Hivatal által indított tanfolyamokat finanszírozzák. Ha olyanra mész, amit te néztél ki magadnak, azt neked kell fizetned.
2012. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy ha munkanélkülisre jár az ember, nemhogy csak ingyen van, de még pénzt is kap. Úgy meg nem kapna...
2012. máj. 4. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkanélküli kp már több mint egy éve nem indít semmilyen tanfolyamot mert nincs rá pénz. Tényleg volt olyan régen hogy indított fél-egy éves tanfolyamokat és még a minimálbért is kifizette az arra járóknak de azt a fidesz leállította. Most már csak adminisztrációs munkát végeznek.
2012. máj. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még mindig vannak tanfolyamok csak nem annyi a választék márciusban is volt nálunk és most jövöhéten jön a következő "adag" remélem lesz benne olyan amivel el is tudnék helyezkedni. kb 2 éve jártam már munkaügy által inditott tanfolyamra és igen fizették nekem + havonta kaptam 60 forintot keresetpótló juttatást. nézd meg a afsz honlapját néha felrakják a tanfolyamokat de inkább személyesen menj be a központba ott adnak tájékoztatást
2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és ha magadtól keresel képzést azt nem finanszirozzák
2012. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!