Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást lehet találni...

Milyen állást lehet találni egy felső egy középfokú nyelvvizsgával és érettségivel?

Figyelt kérdés

(Kereskedelmi marketing és üzleti adminisztrációs szakmacsoport, a nyelvvizsgák meg angol és német)

Gondolkodok rajta, hogy az egyetemet levelezőn fejezem be, de az tandíjas, és fogalmam sincs, hogy New Yorkeres szimpla eladói álláson kívül mit tudnék még csinálni, megérné-e. Diák munkákból elegem van, alig hívnak, rendes állást meg a nappalival nem tudom összeegyeztetni.. Anyám szerint hülye vagyok, keresnék vagy 50ezret havonta, akkor meg ott tartok, hogy kifizetem a tandíjat és alig marad valamicske pénzem... Szerintetek?


2009. jún. 24. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

expressz.hu-n és aprohirdetes.ws-en nézelődj. Vannak olyan munkák, ahol ez bőven megfelel, és ha jól tudsz kommunikálni még, fel is vesznek. 100-140 körül tudnál keresni, ha valóban levelezőn lennél és tudnál 8órában melózni. Esetleg az apehnál egy start kártyát is kiválthatsz, de csak akkor tedd, ha eldöntötted, h 100%, hogy melózni akarsz. Start kártya a pályakezdőknek szól, 2 évig érvényes, és a munkáltatódnak kevesebb adót kell utánad fizetnie (én egyetem után váltanám ki).


remélem, segítettem :)


18F

2009. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha totàl jol beszéled a németet, aug.tol lenne pesten egy àllàs! A bindexisnél! Szolj ha érdekel! fél8-fél5ig van a munkaidö!
2009. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remek, akkor tehát nem feltétlen csak 50ezret tudnék keresni. Ez a startkártya dolog tök jó, nem is tudtam róla.


Második köszönöm, szuper, de én nem vagyok a lódítós típus, jól beszélem a németet DE az angol megy sokkal jobban, ahhoz, hogy elsősorban németes melót találjak sokat kellene gyakorolnom, amit persze meg is teszek, de nem akarok úgy odamenni valahova, hogy persze, német tökéletes stb, mikor tudom, hogy "csak" középfokú... Állítólag ez egy hülye tulajdonságom, mert ha nem megy max kirúgnak, ha meg mégis akkor tök jó...

2009. jún. 24. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor tárgytalan, mert Svájcba kellenne telefonálgatni, oda meg perfekt tudni kell! Sajnálom, szivesen segitettem volna! És nem csak 50e.et kerestél volna :)
2009. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!