Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudom a hunbux, neobux,...

Hogyan tudom a hunbux, neobux, dexbux oldalakról lehívni az egyenlegemet a paypal egyenlegemre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ezeknél minden hozzáértő tudja hogy nem fizetnek..
2012. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,természetesen az előző hülyeséget írt,ment is a -

Hunbux: 2009óta működik , neobux talán 2006 óta.

én a hunbuxot használom,a statisztikám>személyes adatoknál add meg a paypal címed,ha regisztrációkor megadtad nem kell semmit tenned, hunbuxon 2$-tól kérheted ki,nagyon jó oldal,vannak különböző superuser csomagok amik nagy hasznot hoznak,nekemismost járt le a prémiumom. tehát 100% hogy fizet,a hunbux fórum teli van bizonylatokkall. kikéred és 20-30banki munkanapon belül meg is kapod paypalra,sok sikert :)

2012. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

20-30 munkanap lol :D



Nem írtam hülyeséget! De szerencsére ne 0,1 centes órabérért dolgozom, és nem 30 napot várok 2$-ra :D


szavazz le, gratulálok a 23%oddat :D

2012. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

megint ment a -

nagyon buta vagy,club+prém tagságom van,nem havi 2$-ért kattintok,látszik hogy magyar vagy.. te 500forintot nem beszülsz meg azért tartasz ott ahol vagy,

na figyelj számolgassunk,volt 1 havi 6$ba kerülő prémium tagságom,hozzá 50referens amiből 30aktív kattintó,(1referens klikk: 0.002$) (napi 6-8 hirdetés van,tagságfüggő,szorozd be, 30x0.002$ + napi 10 klikk amiért 0.01$ jár. mellette sokat dupláztam a játékkal+ befektettem superuser csomagokra. (pl. 1000$t befizetsz, és 1700at kapsz vissza hónapokra lebontva.) de vannak kisebbek is,pl 50$t utalsz,visszakapsz 80$t. (általában minimum 25$ hszon van a legkisebb superuseren is.) fogalmad nicns a PTC világról..te is az a magyar vagy,regisztrál,1napig használja,jaj nem jött sok bevétel,és ott hagyja.. körülbelül ennyire értesz a ptchez. havonta megvan minimum a 20-30ezer forint,és napi párpercet foglalkozok vele,esetleg még van kérdésed? (mellett sulizom,már leraktam a jogosítványt "M" kategóriára,és van egy APRILIA SR 50 SPORT ROBOGÓM.) nem kértem kölcsön senkitől..) és most énis visszaírom: "minden szakértő tudja hogy teli van az ország ilyen barmokkal mint te."

2012. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nagilum válasza:
Szerintem inkább menjél dolgozni. :)
2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
te tényleg ennyire buta vagy? suli mellett,mikor 5:00kor kelek,és sokszor 15:00-16:00kor érek haza,hogy menjek dolgozni? ülj le fiam,szövegértés 1!
2012. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kedves 2., én tavaly 11.hó óta várok a kifizetéseimre, és nem igazán jönnek.

Azért az elég vicces h 10-20 dollárokat fél év alatt sem fizetnek ki, a tulaj takarózik mindennel, de fél év az fél év. Neked erről mi a véleményed?

2013. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az előző hozzászóló óta azért csak romlott a helyzet. Nekem több, egy éve folyamatbelevő kikérésem van (nem számolva az egyéb olyan kifizetéseket, melyek hónapok óta nem érkeznek meg). Természetesen nem lehet tudni, hogy mikor fizetik ki. Ha valaki megkérdezi focimagust, hogy mikor kapja meg a pénzét, még ő lesz letolva (s még egyes fórumozó társai is nekiesnek). Azért az vicc, hogy a saját szabályzatukban szereplő maximális kifizetési határidőt se tudják betartani... Közben pedig minden nap akció akció hátán (csak, hogy be tudjanak külső forrásokat is vonni a felhasználóktól). Úgy tűnik, a hirdetőktől nem jön elég pénz. Én egy vasat se fogok ebbe az oldalba többet befektetni.
2014. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez már azóta megoldodot
2014. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi faci? A hunbux azóta is hihetetlen lassan fizet. Ez már tényleg vicc! Egyébként nyolcaska voltam.
2014. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!