Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan alakul a tb, milyen...

Hogyan alakul a tb, milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés
Nappali főiskolai hallgató vagyok, dolgozni szeretnék,de a kötelező főiskolai szakmai gyakorlatom csak 1 év múlva lesz.A munkáltatóm gyakornoki munkára szeretne "bejelenteni", hogy ne kelljen utánam járulékokat fizetnie. Milyen papírt tudnék kérni az iskolától, vagy hogyan működne ez?Van valami szabály,ha jól sejtem, hogy két helyről amúgy sem lehetne tb-ét kapni.Most a fősuli állja a tb-met. Egyenlőre nem találtam semelyik osztályon sem a suliba ebben kompetens embert, és csak pénteken lesz nyitva a tanulmányi előadó irodája.Köszönöm ha a témába illő ötleted,gondolatod van, hogy mégis mihez kezdjek.

2012. máj. 15. 12:51
 1/1 A kérdező kommentje:
mármint a leendő munkáltatóm....
2012. máj. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!