Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha pénzügyes gyakornokot...

Ha pénzügyes gyakornokot keresnek határozott időre (álláskeresős honlapon), ott fizetést is adnak majd?

Figyelt kérdés

Tehát ez egy rendes bejelentett munkának fog számítani?

10 év munkatapasztalattal elvállalnám, ha adnak érte fizetést, és passzolna is a gyakornok megnevezés, mert bár pénzügyi végzettségem van, de nem e területen dolgoztam.

Jelentkeznétek a helyemben? Vagy ide csak egy hiperolcsó csicskát keresnek?



2012. máj. 15. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelentkezz, aztán az interjún kiderül, nem muszáj elvállalnod.

Én is hasonló cipőben járok. 7 évig voltam pénzügyi ügyintéző egy multinál, elég jól meg is fizettek. De igazából nagyon speciális dolog volt, máshol ilyen nincs. Bárhova jelentkezem, könyvelésben, adóügyekben kérnek tapasztalatot.

Egy ismerősöm behívott most egy interjúra könyvelőirodába. Azt tudom, hogy ott nagyon keveset fizetnek, vagy ingyen dolgoztatnak, ha még nem tudsz önállóan könyvelni. Elmegyek, meglátjuk.

Annál is inkább, mert 2 éves a gyerekem, és ő tudja, nem gond neki. Máshol igen. Hiába a diploma, és a multis gyakorlat, gyerekkel nem kellek sehova. De azért elvárom, hogy adjon annyi fizetést, hogy a bejárás, meg a családi napközi megtérüljön, ellenkező esetben én sem fogom elvállalni.

2012. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!