Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megkerestek a Zepter Finance-t...

Megkerestek a Zepter Finance-tól, és egy ügyfélkordinátor munkalehetőséget ajánlottak. Valakinek van valamilyen tapasztalata erről? Valóban olyan jó állás ez, mint ahogy azt hangoztatják?

Figyelt kérdés
Nekem már az fura,hogy míg más álláshirdetések tucatjaira küldi az ember a jelentkezését,azok még csak vissza sem jeleznek,Ők pedig engem kerestek meg,mivel az önéletrajzom fent van egy állás oldalon.

#Zepter #arany üzletág #ügyfélkordinátor
2012. máj. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Zepter:DDDD a legnagyobb csaló beszervezős, lehuzós banda:D nem hallottál még róluk? Keress rájuk googleban:D
2012. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róluk jókat.
2012. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!De,magáról a Zepterről már hallottam természetesen,de csak a termékekről,és a termék értékesítési részlegéről.Na,onnan a negatívumot.De úgy tűnik,hogy mindegy melyik részlegről beszél az ember...
2012. máj. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!