Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autószerelőként mennyi fizetés...

Autószerelőként mennyi fizetést kaptok? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Most végeztem és felvennének egy céghez szekszárdon, de nem tudom hogy általánosságban mennyit keresnek autószerelőként.
2012. máj. 21. 10:05
 1/2 anonim válasza:

én ezt találtam: A garantált bérminimum 2011-ben 94.000,-Ft. A garantált bérminimum 2012-re tervezett értéke 108.000,-Ft.

A minimálbér 2011-ben 78.000,-Ft. A minimálbér 2012-re tervezett értéke 93.000,-Ft.


Szerintem kezdőnek mindenképpen a minimálbért akarják majd erőltetni, ismerősöm is szakmunkás és a minimálbértől csak egy kis összeggel tudta feltornázni az összeget, de ha korrekt a cég bruttó 95-149 ig lehet a fizetés attól függ milyen a cég és milyen beosztásban kerültél felvételre azért biztos vannak akik jobban tudják nálam olvasd el az ő véleményüket is

2012. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!