Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kutyakozmetikus szakma...

A kutyakozmetikus szakma mennyire keresett mostanság? Fieztések?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék elvégezni egy kutyakozmetikus tanfolyamot, h utána egyetem mellett esetleg dolgozhassak. A szüleim ellenzik, mondván, h nem keresett szakma. Igaz ez? Természetesen csak alkallmazottként csinálnám egyelőre.

2012. máj. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazottat nem keresnek erre a helyre. Hallgass a szüleidre!!! Esetleg nézz más tanfolyamot, de ezzel sokáig dolgozhatnál hogy a tanfolyam árát visszahozza!
2012. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alkalmazottként tényleg nem keresnél sokat,de ha pl mellette házhoz is járnál akkor az plussz jövedelem, én kutyakozmetikus szeretnék lenni,de nem csak alkalmazott,ha nem egy sajátot szeretnék majd nyitni :)


egyik ismim is alkalmazott egy kozmetikába,de mivel nincs pénze saját kozmetikát nyitni( arra gyűjt),ezért házhoz jár és úgy havonta szép összeget keress,viszont ő ezt csinálja egész nap, elég jó vendég köre lett :)

amúgy viszonylag keresett szakma ,mert sokan viszik a kutyájukat kozmetikába,mert nincs idejük otthon a kutya szőrével bajlódni..


de ez tényleg akkor jól jövedelmező ha saját kozmetikád van és vannak állandó vendégeid..

2012. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

az lemaradt ,hogy kevés helyre lehet menni alkalmazottként..

ismim is ott dolgozik ahol a tanfolyamot elvégezte..


hova valósi vagy??

2012. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapest, 22. kerület kicsit utána jártam már és rengeteg kozmetika van a városban, és az állatorvosi rendelőkben is csinálják. Ezért bízom benne, hogy alkalmazottként is mehetnék valamelyikbe. Házhoz járáshoz sok eszköz kell gondolom, azzal csak az a baj eleinte..
2012. máj. 22. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!