Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodákon milyen gyakran...

Irodákon milyen gyakran vannak túlórák? Azt hallottam, hogy csak elvétve, mert munkák sincsenek nagyon, nemhogy túlórák. Hány óra az egyhavi túlóra keret? (8órás alap munka esetén)

Figyelt kérdés
Pl. azt látom h 5-6 óra körül bezár az összes iroda (egy-két kivétel) és mennek haza, és semmi túlóra
2012. máj. 28. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én lassan 12 éve dolgozom irodában.Eddig még egyszer sem óráztam.Mert nem volt túlóra.
2012. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Annyit még megkérdezhetnék, hogy egy irodában dolgoztál, vagy több helyen is dolgoztál? :) Ez az egy válasz még fontos volna, köszi szépen ! :)
2012. máj. 28. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Több irodában is dolgoztam.jelenleg ahol most vagyok a negyedik iroda.
2012. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! További szép napot neked! :)
2012. máj. 28. 13:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs még egyvalami eszembejutott, ugye ünnepnapokra, pl. március 15, október 23, pünkösd, sttb stb ugye nem kellett bemenni egyszer se dolgozni, mert irkalnak ilyen hülyeségeket h behivhatnak :) Hétvégén csak szombaton kell dolgozni irodában, nem? :)
2012. máj. 28. 13:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen irodai munkák vannak, amihen mondjuk nem kell az excel program és megkapom a garantált bérminimumot, tehát nem a minimálbért?
2012. máj. 28. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
ott kéne kezdeni, hogy milyen iroda...közhivatalra gondolsz?
2012. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az irodai munkák 90%-hoz kell excel. Rendes szaktudás nélkül esélyed sincs jó irodai melót kifogni. Nagyon túltelített a piac mindenki irodista akar lenni, mert ott "lazább" a munka.
2012. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi az, hogy irodista? ilyen szakképesítés nincs...én is irodában dolgozom, de mérnök vagyok, nem irodista...az irodánkban dolgoznak még asszisztensek, adminisztrátorok, de a 95 % mérnök...
2012. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Irodákon hétvégén ugye nem kell dolgozni? Egy irodát sem látok nyitva hétvégén, (max szombaton délig) ?? Fontos volna a válaszotok! Áruzházakban van szombati vasárnapi nyitvatartás mondjuk mobil cég ügyf.irodáján, ilyen rendes irodákban ugye nincs...
2012. júl. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!