Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl elbeszélgetésen mit...

Lidl elbeszélgetésen mit mondjak? Ki volt ilyenen? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Miért jelentkezett a lidl -hez? Erre mit mondjak? Ez fogós kérdés, vigyek kinyomtatott önéletrajzot?

2012. máj. 29. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
az igazat, vigyél
2012. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én erre azt mondtam, hogy egy stabil vállalatnál szeretnék dolgozni, hiszen válság van, és sokakat érintenek folyamatosan a leépítések. Egy korábbi munkahelyemtől is ezért kellett megválnom.


Ezen kívül hozzátettem, hogy a LIDL-ben szoktam vásárolni és szeretem.


Ezek igazak voltak. Felvettek amúgy. :)

2012. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: önéletrajz nem kell, ha már neten leadtad a jelentkezésed. Megvan nekik.
2012. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratula,majd mesélj hogy milyen! :)
2012. jún. 7. 20:50
 5/6 anonim válasza:
Én is nem rég voltam Lidl felvételin,előszőr egy kérdőivet kellett kitölteni ,majd ezután elmesélték a történetét a boltnak,majd ez követően egy személyes elbeszélgetés a terület vezetővel,sok mindent kérdeztek , h miért szeretnék ott dolgozni meg stb,a héten válaszolnak ha pozitiv lett az elbirálás ha nem sikerült akkor 2 héten belül levelet küldenek....
2012. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
láttam, hogy voltál te is interjún, megkérdezhetem, hogy milyen kérdések voltak még?
2012. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!