Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes személyesen is bemenni...

Érdemes személyesen is bemenni a diákmunka-közvetítőkhöz, vagy általában a honlapjukon feltüntetik az összes munkalehetőséget?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban 3 helyen is regisztráltam, az a pár munka, amit ajánlottak, fent volt a honlapon is, tehát sok értelmét nem láttam az előzetes regisztrációnak.
2012. máj. 31. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem diák vagyok, de a regisztrációnak nem láttam értelmét. Néztem a hirdetéseket a neten, és arra én magam jelentkeztem. Néha ők is hívnak, hogyha szerintük jó lenne nekem egy állás. Nem muszáj személyesen bemenni, bár ha ad valamit magára a közvetítő, akkor azért szeretne egy személyes találkozót is. De ezt általában akkor szokták kérni, ha már van ötletük, hogy hova akarnak küldeni.
2012. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elöszös sokszor a regisztráltakat hívják.

Ha jó munkaerő vagy és rendesen dolgozol(nem késel állandóan, korrekt munkát végzel stb) akkor sokszor már eleve őket hívják.

Nálam is így volt onnan tudom.


Szóval egyrészt valóban lehet olyan munka ami nincs kirakva, másrészt bent még tudnak részleteket mondani vagy többet segíteni...

Ma már akinek kell meló annak utána kell mennie kicsit.

2012. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!