Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Majd 50 évesen, külföldiként...

Majd 50 évesen, külföldiként költöztem Magyarországra az idevaló férjemhez. A szakmámban nem kapok munkát, válallkozó vagy direkt értékesítő nem akarok lenni. Kíváncsi volnék, ki hogyan oldaná ezt meg?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 13:56
 1/5 anonim válasza:
Az attól függ, milyen szakmád van.
2012. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, inkább a férjednek kellett volna kiköltöznie hozzád. Ebből az országból menekülni kell, mondom én 23 évesen..
2012. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pénzügyes vagyok... voltam.MIndenféle kifogásokat találtak ki , ugyanakkor meglepődve láttam , hogy néhányismerős egy megfelelő ajánlóval a háta mögött milyen jól elhelyezkedett különösebb tapasztalat , végzettség és korhatár(!) nélkül. Gondoltam, kitanulok egy hiányszakmát , de 1,5-3 év, utána pályakezdő ötvenegynéhány évesen majd jobban alkalmaznak? Lehet , a második válaszadónak lesz igaza, és odébbállunk...
2012. jún. 1. 11:58
 4/5 anonim válasza:
egyetertek a 2. hozza szoloval.En 23 eves vagyok 1 eve angliaban dolgozok. van eretsegim ,kornyezetvedo es hulladeg gazdalkodo technikus a vegzetsegem es suli utan csak egy gyarba tudtam dolgozni mint betanitott munkas.Nem haragudjatok , de a mi kis magyarorszagunk munka viszonylatban szanalmas.
2012. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem még munkásnak se akarnak betanítani :-)Nem lenne gond, mondjuk szívesen takarítanék is vagy ilyesmi , konyhalány vagy hasonló, de olyan pénzekért, amiből egyszerűen nem tudjuk kifizetni 1: devizahitel lakás és kocsi, 2. gyerek egyetemi tanulmányai 3. el ne felejtsem a kaját, rezsit.A váratlan kiadásokat már nem is említem, mint mondjuk egy fogtömés... siralmas tényleg.
2012. jún. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!