Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan dolgozhatnék drogériába...

Hogyan dolgozhatnék drogériában diákként?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy több diák dolgozik Rossmannban, Dm-ben, mint eladó. De ezek a munkák nincsenek meghirdetve az iskolaszövetkezeteknél. Hogyan juthatnék ezeken a helyeken munkához? Mi szükséges ehhez?

2012. máj. 31. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ott dolgozó diákokat, hogy hogyan kerültek be. Utána avass be engem is. :)
2012. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Személyesen nem ismerem őket, csak hallottam erről. :D Majd írok, ha lesz valami.
2012. máj. 31. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Pofon egyszerű. Bemész egy ilyen üzletbe, és az üzletvezetőtől megkérdezed, hogy nincs-e szükség a nyári szünidőre segítségképpen diák munkájára.

A tanulóknak nem kötelező iskolaszövetkezeten keresztül munkát vállalni. Ahol tudnak alkalmazni a szünidőre, ott bárhol vállalhatsz saját magad is munkát.

Én a lányomat mindig abba a gyárba protezsálom be a nyárra, ahol én dolgozom, rendes munkaszerződéssel, ami nem határozatlan idejű, hanem csak a szünet idejére szóló. Volt olyan is, hogy a mellettem lévő összeszerelő gyárba "toltam" be őt dolgozni. Megkérdeztem, nem tudnák-e alkalmazni legalább 1 hónapra, mondták OKÉ, legalább besegít a raktárba. Ennyi.

2012. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egyszóval az ilyen netes hirdetéseket el lehet felejteni!? mert mire elolvasod már több százan/ezren lecsaptak rá, de ez a bemegyek személyesen és kérdezősködöm ennyire hatásos lenne?? a városomban is van dm/rossmann, de én még egyikben sem láttam diákokat, főleg, hogy oda kereskedelmi végzettség szükséges és manapság ink. azokat veszik fel, akiknek van hozzá végzettségük. bementem egy turkálóba (angex), mert neten olvastam, h szinte mindbe keresnek és közölték, hogy csak keris végzettséggel lehet, de nemértem, h ruhákat ki/be pakolni minek kell az. bocsi, h kicsit hosszúra sikeredett.
2012. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy mindenhol így működik, de kérdezni azért lehet, maximum elutasító választ kapsz. Én sem, Te sem tudod, hogy abban az adott üzletben mi a foglalkoztatás feltétele. Ha kizárólag kereskedelmi végzettséggel lehet felvenni valakit, mert ott azt írták elő, vagy egy szabály így rendelkezik, akkor természetesen nem fognak oda felvenni diákokat. Az is lehet, hogy azok a diákok akik ilyen helyen dolgoznak, kereskedelmi sulisok, és éppen a gyakorlatukat töltik ott.

Ezt én nem tudhatom...

2012. jún. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor bemegyek valamelyik nap, és megkérdezem.
2012. jún. 21. 14:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos idén már nem alkalmaznak diákokat a Rossmannban.:/
2012. jún. 26. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
2012. jún. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!