Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornok legyek vagy rendesen...

Gyakornok legyek vagy rendesen felvett munkás?

Figyelt kérdés

Nyári időszakban, és még szeretnék halasztani egy félévet,

Melyik lenne jó megoldás? Anyagilag gondolom a rendesen felvett munkás.

Gépészmérnöknek tanulok.



2012. jún. 4. 02:30
 1/2 kapo1588 ***** válasza:

de szakmailag a gyakornok!!

gondolj bele elmész félévre és ha beválsz jó esetben meg is tartanak nem munkás fizetésért.. és nyugodj meg a gépészmérnököket addig is meg szokták fizetni..Nem egy éhenhalós szakma:)

2012. jún. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából félek ,hogy gyakornokként azt fogják mondani ,hogy ezt már tudnod kéne..

Lehet, hogy nem vagyok tájékozott ezen a téren, hogy egy gyakornoknak mit is kell csinálnia, mit várnak el tőle ?

Írtam e-mailt két cégnek is vissza is írtak.

Egyik cég azt írta, hogy keresem fel őket személyesen.

Másik cég meg azt írta, hogy adjam meg elérhetőségemet telefon számot, meg írjam le, hogy milyen területen szeretnék dolgozni?

Az az egyik baj, hogy még nem választottam szakirányt, és így nem tudom, hogy mit írjak.

Másik cégnél meg ott dolgozik az egyik szülőm és nem akarom ,hogyha esetleg nem tudnék valamit akkor visszahallja, hogy fiad nem tudta ezt+azt..

2012. jún. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!