Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 vagyok, pénzügyi diplomával...

25 vagyok, pénzügyi diplomával, erős angollal, tapasztalat nélkül ingyenmunkát vállalnék. Mekkorák az "esélyek"? Itt megyeszékhelyen még ingyen se kellek.

Elsődlegesen a humánerőforrás válasza érdekelne, hogy ők vajon ingyenmunkásként kezdték-e.

2012. jún. 4. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kellesz ott, ahol vagy, mi a fenének nem költözöl oda, ahol igen??

Te tudod, de biztos nem dolgoznék ingyen soha senkinek.

2012. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Munka nélkül nincs tapasztalat, tapasztalat nélkül nincs munka. Hol lehet tapasztalatot szerezni, ha annak hiányában nem hívják be az embert?
2012. jún. 4. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
szia, milyen munkakörben keresel állást és hol?
2012. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ingyen nem dolgoztathatnak, vagy nem adhatnak igazolást arról, hogy ott dolgoztál. Egyébként simán pályázd meg az olyan állásokat, ahol 1-2-3 éve tapasztalatot kérnek. Esetleg alacsonyabb fizetésért...
2012. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gyakornoki program? amúgy amit az előző írt - give it a go ;)
2012. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk nem olyan nagy divat a költözés. Mire az ember összehoz egy saját lakást! És eladni sem lehet pár hónap alatt, pláne most.

A gyakornoki állásokat nézd meg. Esetleg ismerősön keresztül. Én most megyek könyvelőirodába 500 Ft-os órabérért. Bár eléggé dühít, mert a segédmunkásnak fizetnek ennyit, de jobbat én sem találtam. Szintén pénzügy, angol felsőfok, Szfvár mellett.

2012. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kénytelen leszel csak elköltözni Pestre legalábbis ideiglenesen, mert vidéken, ha van is állás, akkor tapasztalatot kérnek, 30-szoros a túljelentkezés, és nagyon kevés pénzt adnak.
2012. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs más választásod. Keress munkát Budapesten, ha lesz állás, albérletet találni nem lesz nehéz. Valahol el kell kezdeni.
2012. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, nem a rinya volt a cél, hanem egyszerűen tanácsot szerettem volna kérni, hogy merre tovább, mert személy szerint én már kifogytam az ötletekből. Köszönöm még egyszer.
2012. jún. 5. 14:40